78 бригада Озернянського пункту Зборівської підстанції Бережанської станції Е(Ш)МД у складі фельдшера Формазюка Андрія і водія Шахтая Миколи успішно реанімували 35-річну жінку. Про порятунок пацієнтки розповіли у КНП “ЦЕМД та МК” ТОР.
“Щиру подяку за професіоналізм, високу моральність та порятунок близької людини також висловлюють родичі 35-річної пацієнтки, в якої виник анафілактичний шок, що призвів до раптової зупинки кровообігу. Висококваліфіковані та злагоджені дії наших працівників повернули жінку до життя, після чого вона була госпіталізована до медичного закладу охорони здоров’я.
Дякуємо бригаді за відмінно виконану роботу! Своїм прикладом ви надихаєте колег та вселяєте надію у серця людей”, – йдеться у повідомленні.