На Тернопільщині у вихідні сталось кілька ДТП, у яких травмувались п’ятеро людей. Раніше “Терміново” писало про ДТП на Кременеччині, де “дев’ятка” залетіла під фуру – водій у церебральній комі.
Тепер стало відомо, що причиною вчорашньої ДТП у Смиківцях було п’яне водіння. “Слідчі, які працювали на місці з’ясували, що водій автомобіля Mitsubishi 1200 виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем ЗАЗ. У результаті удару до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала кермувальницю ЗАЗу та її п’ятирічну сестру,” – йдеться у повідомленні ГУНП у Тернопільській області.
З’ясувалось, водій Mitsubishi сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння. Триває слідство відповідно до статті 286 порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.