25.06.2024
Новини

Худі та замордовані: у зоокутку на Тернопільщині без їжі та води утримують екзотичних тварин

Уже вдруге за кілька днів тернопільська поліція перевіряє інформацію про жорстоке поводження з тваринами. Цього разу сигнал про небезпеку для підопічних зоокутка надійшов із Чорткова. Місцева мешканка повідомила про утримання тварин в неналежних умовах, без їжі та води. У підтвердження своїх слів вона відзняла відеодокази та розмістила їх у соціальних мережах, – розповідають у пресслужбі поліції Тернопільщини.

На повідомлення одразу відреагували правоохоронці. За вказаною адресою у село Торське виїжджала слідчо-оперативна група Заліщицького відділення поліції. Під час перевірки стало відомо, що парк стаціонарний і у ньому утримують як свійських, так і диких тварин, є птахи та місця для відпочинку дорослих та дітей.

Аби детальніше вивчити дану ситуацію, працівники поліції надіслали запити до всіх органів контролю і після того, як фахівці перевірять діяльність зоокутка, його санітарні та екологічні норми, працівники поліції вирішуватимуть питання про внесення даного факту відповідно до чинного законодавства.

Триває перевірка.

Перейти до панелі інструментів