Архітектурна перлина ховається за нещодавно відреставрованою брамою на вулиці Сагайдачного. У під’їзді збереглася плитка з унікальним візерунком та сходи з кованими перилами у флористичному стилі. Тому тернополяни сподіваються, що й цю пам’ятку вдасться оновити.
Читайте також: Старовинні храми та древні некрополі: у Кременці відкривають таємниці минулого на нових туристичних маршрутах
“Під’їзд будинку на вул. Сагайдачного, 11.
На жаль, в Тернополі збереглося не так багато історичної архітектури. Вона була зруйнована, її нищать і нині. Тож, варто сподіватись, що реставрація цієї брами стане поштовхом до відновлення і самого під’їзду”, – зазначають у NE:Urban.
Схожі місця можуть стати туристичними магнітами Тернополя та улюбленими фотозонами для гостей міста.