Водний туризм набирає популярності на теренах Збаражчини. Днями у місті відбулися змагання серед підлітків. На переможців чекає відкритий чемпіонат Тернопільської області з водного туризму, який відбудеться 25 -26 травня, – розповідають у Збаразькій міській раді.
“Завдяки старанням вчителя фізкультури Олександра Лобаса, керівника гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Софії Сиримули та управління освіти, молоді та спорту, нещодавно відбувся закритий чемпіонат Збаразької громади з водного туризму, у якому взяли участь понад три десятки учнів 5 -11 класів.
Діти змагались у двох вікових категоріях і трьох видах (катамаран, байдарка, каяк). У старшій віковій категорії перемогли команди зі Збаразького ліцею N2. У молодшій віковій категорії – Збаразький ліцей N3, Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості”, – йдеться у повідомленні.