23.05.2024
Новини

Хотіла приворожити коханого: понад 320 тис грн 20-річна тернополянка віддала ворожці

Від рук аферистів потерпіла 20-річна тернополянка. Заява про шахрайство до співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшла від матері дівчини. Як з’ясувалося, в «Instagram» вона знайшла оголошення про послуги ворожіння. У листуванні аферистка пообіцяла провести ритуал, який допоможе впоратися з проблемами в особистому житті, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

За перший сеанс дистанційного ритуалу тернополянка заплатила 5000 гривень. Далі псевдоворожка запевнила дівчину, що за один раз досягнути бажаного результату не можливо, оскільки, потрібно провести енергетичну чистку й зняти шкоду.

Протягом семи місяців зловмисниця надавала «послуги» й виманювала гроші у потерпілої. Дівчина виконувала всі умови й прислухалася до слів аферистки, аби та приворожила до неї коханого. Проте вона жодного разу з нею не бачилася і не спілкувалася особисто.

Згодом мати дізналася за що платить її дочка та одразу ж звернулася за допомогою до поліцейських.

Слідчі здійснюють розслідування в рамках кримінального провадження відповідно до статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходити, щоб встановити особу зловмисниці.

Нагадаємо, днями 180 тисяч гривень віддала ворожці жителька Чорткова. Про це повідомляють у поліції області. Вона знайшла в соцмережі інстаграм оголошення про послуги ворожок, адже хотіла зняти “пороби”

Працівники поліції звертаються до тернополян й вкотре нагадують:

  • уникайте обіцянок про «чарівні» результати. Будьте пильними стосовно ворожок, які обіцяють бажані результати за великі кошти;
  • не піддавайтеся психологічному тиску. Будьте обачні, якщо вас намагаються змусити до додаткових витрат;
  • фейкова особа з інтернету не розв’яже ваші проблеми та не відверне життєві негаразди.

Розміщуючи такі оголошення, шахраї мають на меті одне – виманити гроші.

Перейти до панелі інструментів