22.05.2024
Корисне Новини

Альтернатива лісу: на Тернопільщині відкрили 6 нових відпочинкових майданчиків. Геолокації

Під час воєнного стану та пожежонебезпечного періоду відвідування лісів обмежене. Зони відпочинку – це безпечні альтернативи для якісного проведення часу на природі. Відтак, цієї весни лісівники Подільського лісового офісу відкриють для відвідувачів 16 нових рекреаційних комплексів. 6 відпочинкових майданчиків облаштували на Тернопільщині, – інформують у Подільському лісовому офіс ДП “Ліси України”.

Читайте також: Долина нарцисів квітне на березі ріки неподалік Тернополя: варто побачити. Фото

З 6 майданчиків 2 облаштують у Бережанському лісовому господарстві, у Криницькому та Козівському лісництвах, 2 – у Кременецькому ЛГ, у Вишнівецькому та Мшанському лісництвах та 2 у Чортківському, у Заліщицькому та Борщівському лісництві.

Геолокації нових рекреаційних куточків. Посилання на карту з усіма рекреаційними пунктами.

Чому будуються рекреаційні пункти?

1. Це захист лісу від пожеж! В першу чергу лісівники відкривають відпочинкові зони аби зберегти екосистему. Лісові пожежі несуть за собою серйозні наслідки для навколишнього середовища та людей.

2. 90% пожеж – це людська недбалість. Абсолютна більшість загорянь в лісі трапляється через неправильне поводження з вогнем.

3. Під час воєнного стану та пожежонебезпечного періоду відвідування лісів обмежене. Зони відпочинку – це безпечні альтернативи для якісного проведення часу на природі.

4. З відкриттям зон відпочинку, випадки пожеж зменшилися у десятки разів.
Відвідування таких відпочинкових зон безкоштовне.

Перейти до панелі інструментів