20.05.2024
Новини

Долина нарцисів квітне на березі ріки неподалік Тернополя: варто побачити. Фото

Погода на початку квітня на Тернопільщині мінлива. Проте ці вихідні, принаймні у неділю, обіцяють потішити теплом і сонцем. Тож це гарна нагода вирушити у найчарівніші куточки нашої області.

Раніше “Терміново” розповідало про те, де на Тернопільщині квітнуть магнолії та де можна влаштувати фотосесію на фоні цих прекрасних дерев.

Та зовсім неподалік Тернополя, у Збаражі, є ціла Долина нарцисів, яка саме зараз розквітла. Тож поспішайте побачити це диво просто на березі ріки.

“У рамках місячника благоустрою та Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості вийшов попрацювати на Долину нарцисів та Долину ірисів. Нарциси приємно здивували нас першими квітами. Ми висадили декоративні кущі та дерева на цій ділянці, щоб доповнити всю красу. Дякуємо збаражанці Руслані Боднар за подаровані корінці ірисів. А також запрошуємо всіх любителів квітів, справжніх патріотів свого міста допомагати доглядати за цими ділянки.

Проєкт започатковано у 2019 році. Квіти розростаються, але й потребують постійного догляду. Ми намагались наблизити цей ландшафт до природного, тому допускаємо різнобарв’я дикоростучих квітів і трав. Віримо, що у майбутньому спільними зусиллями квітучі долини будуть розростатись і тішити перехожих, адже нам так потрібні приємні емоції.

Дякуємо нашим захисникам за можливість насолоджуватись красою природи”, – розповіли у Збаразькому будинку дитячої та юнацької творчості. Нагадаємо, 5 років тому його вихованці разом з наставниками висадили 5 тисяч цибулин квітів.

Перейти до панелі інструментів