23.04.2024
Новини Оперативно

Роздав 2,5 га землі: судитимуть міського голову райцентру на Тернопільщині

Слідчі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області скерували до суду кримінальне провадження. Міському голові районного центру оголосили підозру за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу – неналежне виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам територіальної громади. Про це повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що службовець підписав рішення щодо виділення земельних ділянок загальною площею майже два з половиною гектари, не маючи на це підстав. Адже під час голосування на сесії міської ради не було необхідної кількості голосів для прийняття цих рішень. Сума завданих громаді збитків склала понад 800 тисяч гривень.

Досудове розслідування проводилося за процесуальним керівництвом обласної прокуратури. Оперативний супровід здійснювали співробітники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області.

Згідно з санкціями інкримінованої статті зловмисникові загрожує ув’язнення на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та штраф від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, підозру у цій справі міському голові Чорткова Володимиру Шматьку оголосили ще у жовтні минулого року. Тоді він відреагував на це і заявив, що жодного злочину не бачить. Також тоді  Володимир Шматько звинуватив ЗМІ у поширенні неправдивої інформації, хоча першоджерелом були офіційні пресслужби поліції та прокуратури.Та, схоже, доказів вистачило, або справа потрапила до суду.

Перейти до панелі інструментів