01.12.2023
Новини Промо

Впровадження CRM-системи для оптимізації бізнесу в інстаграмі

Інстаграм став не лише місцем для спілкування та креативного самовираження, а й потужною платформою для підприємців і брендів. Щоб зберегти конкурентну перевагу та ефективно обробляти замовлення з Instagram, потрібні спеціальні інструменти, що дозволять оптимізувати процес і покращити сервіс.

Одним із таких рішень є crm-система для Інстаграму KeyCRM. Вона дозволяє збирати заявки, комунікувати з клієнтами, створювати замовлення та картки покупців з єдиного вікна. Ви можете підʼєднати будь-яку кількість акаунтів, і не перейматися про те, що ваш бренд заблокують.

Чому CRM-система для Інстаграму

Інстаграм надає безмежні можливості для розвитку бізнесу, проте керувати великим обсягом даних та спілкуванням з клієнтами може бути важко. CRM — це інструмент, який допомагає автоматизувати процеси взаємодії з клієнтами і зосередитися на стратегічних завданнях.

CRM-система спрощує ведення комунікації з клієнтами, збирає всі коментарі, реакції на сторіз, повідомлення з директу в зручному вікні системи, щоб менеджери могли оперативно їх опрацювати.Вона також допомагає виявляти нові можливості для зростання бізнесу, аналізуючи ефективність менеджерів і кількість закритих запитів.

Переваги CRM-системи для Інстаграму

Це рішення пропонує багато переваг, які ви точно оціните:

  • автоматизація процесів;
  • персоналізація комунікації;
  • більш швидка обробка замовлень;
  • зручне розподілення запитів між менеджерами;
  • зберігання всієї комунікації всередині системи;
  • швидке створення замовлень, записів на послугу чи картки покупця прямо під час переписки.

CRM-система дозволяє автоматизувати багато рутинних завдань, ви можете створювати персоналізовані повідомлення та завжди орієнтуватися в історії попередніх контактів з людиною. CRM спрощує рутину, що дозволяє вашій команді зосередитися на розвитку продукту чи послуги. Крім того, ви матимете доступ до статистики, що допомагає ухвалювати обґрунтовані рішення.

Вибір правильної CRM-системи для вашого бізнесу — це важливий крок. Перш за все, визначте ваші потреби і бізнес-цілі. Переконайтеся, що обраний продукт може зростати разом із вашим бізнесом і включає плани для майбутнього. Впевніться, що інтеграція офіційна, інакше є ризик, що у найбільш відповідальний момент станеться збій. У KeyCRM є офіційна інтеграція з соціальною мережею, тому ви можете бути впевненими, що все працюватиме, як слід.

Перейти до панелі інструментів