Про рішення щодо виділення коштів повідомив міський голова Сергій Надал. Раніше “Терміново” повідомляло, що тернополяни двічі виходили на мітинги, де протестували проти безглуздих закупівель міської ради.
“Сьогодні, 4 жовтня на традиційному засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення додатково спрямувати кошти у сумі 5 млн гривень на «Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік».
Нагадую, що на прохання військових частин Тернопільська міська рада в рамках програми закуповує обладнання, інструменти, техніку та інші необхідні речі для наших військових”, – йдеться у повідомленні.