04.12.2023
Новини

У місті на Тернопільщині відреставрували ще одні древні двері

Ще одні старовинні двері відреставрували у Чорткові. Будівлі, у якій вони встановленні, понад 100 років, її спорудили у 1910 році. Про це розповіли у міській раді. Раніше “Терміново” повідомляло про те, що доки у Тернополі демонтовують старовинні двері та замінюють їх на скло і пластик, у Чорткові шукають реставраторів, аби зберегти древні дерев’яні двері у кількох будівлях

“Громадська ініціатива зі збереження архітектурної спадщини «ФранківськЯкийТребаБерегти» та івано-франківська майстерня «ХІТА» вже завершили реставрацію ще одних старовинних дверей – головних дверей управління поліції охорони, що по вул. Горбачевського.

Оновлені двері вже встановили, тож як вони виглядають тепер – можете побачити на світлинах.
Нагадаємо, івано-франківські спеціалісти вже відреставрували двері Центру первинної медико-санітарної допомоги по вул. Пігути. На черзі ще бокові двері будівлі суду у Чорткові (вул. Ст. Бандери).

Зауважимо, що вищеперелічені об’єкти – це лише перший крок. У Чорткові є чимало старовинних дверей, які збереглись досі та потребують якісної реставрації”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів