28.09.2023
Новини Оперативно

Тернопільські медики лише за 10 днів навчили 30-річного чоловіка заново ходити

Тернопільським медикам вдалось поставити на ноги 30-річного чоловіка, який боровся із серйозним захворюванням, що не дозволяло йому ходити. Про це повідомляють у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги.

Чоловіка госпіталізували з діагнозом компресійна ішемічна нейропатія. Він не міг навіть піднятися з крісла.

” Пацієнт А, у віці 30 років з діагнозом: компресійна ішемічна нейропатія, що супроводжувалася плегією м’язів згиначів обох стоп, при поступленні у відділення він не міг навіть піднятися з крісла. Але на 10-й день реабілітації почав ходити з допомогою милиць, а далі робив самостійні спроби пересування. Він не лише показав приклад безмежної сили волі й бажання повернутись до активного життя, але й став мотиватором й стимулом для тих, хто поряд.

Ще одна надзвичайна історія – військовослужбовця, який переніс ампутацію обох нижніх кінцівок. А сьогодні ми спостерігаємо, які він навчається ходити на протезах за допомогою ходунків. Маленькими кроками він щодня йде до своєї власної перемоги

Наше відділення реабілітації – це місце, де кожен день пацієнти відкривають нові горизонти, доводячи, що тіло може відновлюватись, навіть коли здається, що всі шляхи закриті. Результат таких досягнень – це спільна праця медиків й пацієнтів щодо відновлення ментального й фізичного здоров’я. Ми чітко знаємо, що всі зусилля були б марні без нестримної жаги та любові до життя та віримо у кожного”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

До 1 липня рух частиною об’їзної дороги Тернополя буде ускладнено через ремонт

У Тернополі поліцейські врятували 18-річного юнака від самогубства. Відео

Лижник з Кременця візьме участь в Олімпійських іграх

Перейти до панелі інструментів