13.07.2024
Новини

Олега Струня, який 15 років тому збив на смерть 2 дівчат у Петрикові, звільнили від кримінальної відповідальності

Олег Струнь, який в жовтні 2005 року збив у Петрикові на смерть 17-річну Світлану Козлюк та 16-річну Наталію Гнітієвич та втік з місця пригоди, не понесе жодної відповідальності за свій злочин.

Нагадаємо, тої злощасної ночі експодатківець Олег Струнь за кермом “Опеля” здійснив наїзд на 2 дівчаток і переховувався в Росії. Його не могли знайти 15 років, навіть оголошували у міжнародний розшук. Та через 15 років у нього прокинулась совість? Пояснити той факт, що 29 червня 2021 року чоловік сам прийшов у поліцію та зізнався у скоєному, можна також тим, що він знав, що справу закриють через те, що спливає строк давності….

Так і сталося. За результатом розгляну справи ухвалою суду від 28,07 Струня О. звільнено від кримінальної відповідальності, а справу закрито у звʼязку із закінченням строків давності. Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру судових рішень.

“Звільнити ОСОБА_6 від кримінальної відповідальності за обвинуваченням у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.286 та ч.1 ст.135 КК України, а кримінальне провадження за №12012210180000089, внесене в ЄРДР 08 грудня 2012 року за даними фактами закрити у зв`язку із закінченням строків давності.

Речовий доказ у кримінальному провадженні автомобіль марки «Опель Омега», д.н.з. НОМЕР_1 , що знаходиться на зберіганні в сторони обвинувачення, – залишити там же.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Тернопільського апеляційного суду через Тернопільський міськрайонний суд протягом семи діб з дня її оголошення”, – йдеться у тексті ухвали.

Перейти до панелі інструментів