03.10.2023
Новини

Упереше за понад 40 років на Тернопільщині ремонтують відрізок важливої траси. Відео

Тривають ремонтні роботи на відрізку важливої траси біля села Великий Глибочок. Там розпочали працювати дорожники ще наприкінці 2022 року. Зараз бетонують перший прогін шляхопроводу, – повідомляють у Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

“Підрядна організація влаштовує розподільчу плиту на правому проїзді 109-метрового шляхопроводу у складі траси Р-41 Обхід Тернополя. Це один із ключових етапів ремонту споруди. Саме розподільча плита приймає на себе динамічні навантаження від руху транспорту, її якість та міцність є запорукою тривалої експлуатації шляхопроводу.

Тепер потрібно зачекати, аби бетон на прогоні шляхопроводу набув необхідної міцності. Після цього підрядник нанесе гідроізоляцію та нове асфальтобетонне покриття. Буде зроблено тротуар, бар’єрне, і перильного огородження. Роботи під шляхопроводом продовжуються.

Нагадаємо, шляхопровід поблизу Великого Глибочка востаннє ремонтувався більш як 40 років тому. Через загрозу руйнування споруди на стратегічній дорозі Уряд виділив фінансування на його невідкладний ремонт.

 

Це важливо, адже траса Р-41 примикає до головних транспортних коридорів Тернопільської області: М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська і М-30 Стрий – Ізварине. Під час повномасштабної війни кількість транзитного транспорту на Р-41 значно зросла, а відповідно навантаження на шляхопровід”, – зазначають у Службі.

Схожі пости

На Тернопільщині вчадів 38-річний чоловік

На Бережанщині гілка дерева важко травмувала чоловіка

Кременецькі спортсмени вибороли 20 медалей на чемпіонаті України з армрестлінгу

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів