03.10.2023
Новини Промо

Як взяти гроші швидко в кредит?

Потреба в позикових коштах може спіткати будь-кого і будь-якої миті. Ще вчора ми почували себе стабільно та захищено, а сьогодні є проблема або просто потреба в грошах, яких наразі у нас немає. Що робити в такому випадку? Кредит може стати чудовим рішенням, якщо поставитися до справи відповідально та з максимальною увагою. В тому числі є можливість отримати швидку позику без відмови, якщо це необхідно.

Куди звертатися за швидким кредитом?

Якщо потрібна позика, є відповідні установи, що займаються кредитуванням населення. Кредити сьогодні видають 3 фінансові групи – банки, ломбарди та приватні кредитні спілки. Серед кредитних спілок окремо слід виокремити так звані мікрофінансові організації (МФО).

Саме МФО видають найшвидші позики, якщо можна так висловитися. Хорошим прикладом є ресурс https://finx.com.ua/bystrye-dengi, де можна взяти швидко гроші в кредит на мінімальних умовах (без довідки про доходи, а також без поручителів та перевірки кредитної історії).

Банківський кредит не можна назвати швидким хоча б тому, що дана послуга передбачає перевірку платоспроможності позичальника, а в деяких випадках є необхідність оформлення поручительства або навіть застави (залежно від суми позички).

Ломбарди хоча і не перевіряють клієнта щодо його кредитоспроможності, натомість завжди беруть заставу (особисте майно позичальника), що навряд чи можна назвати вдалим рішенням за необхідності взяти невелику суму в борг.

Що означає швидкий кредит від МФО?

Мікрокредит (таку офіційну назву має дана фінансова послуга) є різновидом кредитування, за якого позичальник може отримати позику після онлайн оформлення із зарахуванням грошей на банківську карту.

Особливості мікрокредиту:

  • кредитний ліміт від 1 до 50 тис. грн.;
  • максимальний строк погашення 1,5-2,5 роки;
  • мінімальні умови кредитування та вимоги до позичальника;
  • оформлення онлайн та швидке отримання грошей (протягом 1 дня).

Тепер декілька слів щодо вимог. Для оформлення позики необхідно бути повнолітнім громадянином України, не судимим, а також мати при собі карту будь-якого українського банку.

Під час оформлення необхідно буде надати:

  • український паспорт;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН);
  • реквізити банківської картки.

Саме оформлення відбувається на сайті кредитора. Потрібно заповнити заявку та відправити її на розгляд (≈ 20 хв.). Отримати гроші можна в той самий день одразу після підписання кредитного договору. Для цього необхідно буде відвідати регіональне відділення МФО за місцем проживання.

Схожі пости

Через погіршення погоди оголошено штормове попередження

Redaktsia

Просили напитись води, а самі вкрали 50 тис. грн: у Збаразькому районі шахрайки “обчистили” будинок

Відомий тернопільський політик розповів, як пообідав з голлівудським кумиром

Перейти до панелі інструментів