21.09.2023
Новини

Гори сміття, антисанітарія, жебрацтво та крадіжки: як живуть роми під Тернополем. Відео

До правоохоронців зі скаргами часто звертаються мешканці Тернопільщини на осіб ромської національності, котрі мешкають поруч, – розповідають у пресслужбі поліції. Антисанітарія, нехтуванння батьківськими обов’язками, жебрацтво – це ще не весь перелік тих негараздів, які доводиться спостерігати.

Мешканка селища Велика Березовиця Ірина Гудак, розповідає, що від такого сусідства потерпає уже тривалий час, адже помешкання, що поруч з її будинком, орендують особи ромської національності.

Жінка вдячна поліцейським за те, що приїжджають на її виклики, допомагають у вирішенні конфліктних ситуацій.

Цього разу співробітники ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції спільно з працівниками соціальної служби провели рейд помешканнями, де проживають родини ромів, аби звернути увагу в яких умовах ростуть їхні діти.

 

Уляна Луцко, старший інспектор сектору ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції каже, що профілактичні рейди задля подолання дитячого жебракування та бездоглядності проводяться регулярно, адже в цьому є потреба.

Фахівець Центру надання соціальних послуг Великоберезовицької селищної ради Ольга Бурчак, каже, що з родинами ромів, котрі виховують неповнолітніх дітей, проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, а з дітьми – щодо дотримання правил гігієни, здорового способу життя та важливості навчального процесу.

Схожі пости

Бідна медицина і багаті керівники: скільки заробляють головні лікарі у Тернополі

Євгенія Цебрій

Завтра на деяких вулицях Тернополя не буде води

Redaktsia

Господаря забирають на війну: у Тернополі прилаштовують собаку породи хаскі

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів