27.05.2024
Новини

Раптово помер доцент тернопільського ВНЗ

Раптово пішов з життя кандидат технічних наук, доцент ТНТУ Мацюк Олександр Васильович. Про це повідомляють у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Народився 10 жовтня в с. Іванківці (тоді Лановецького р-ну) Тернопільської області. В 1986 р. закінчив середню школу в с. Буглів на Лановеччині. З 1986 р. по 1992 р. навчався в Київському державному університеті імені Тараса Шевченка (тепер Національний університет імені Тараса Шевченка), на фізичному факультеті. Успішно закінчив університет в 1992 р. і отримав спеціальність – фізик, викладач.
Професійний шлях в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя пройшов від посади інженера відділу медичного приладобудування ТПІ ім. Івана Пулюя (1993 – 1997) до завідувача кафедри комп’ютерних наук (2007 – 2012), декана факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (2010 – 2017).
Плідно працював на науковій ниві. Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, 50 наукових статей у фахових вітчизняних та закордонних виданнях (у т.ч. 32 наукових публікацій, які індексуються у наукометричній базі Scopus та Web of Science).
Очолював науково-дослідну лабораторію «Розумне місто Тернопіль». Готував дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук.
Користувався повагою серед колективу університету та студентів. І в роботі, і у вільний час був щирим другом, любив свою родину, малу і велику Батьківщини. Завжди був готовий прийти на допомогу і колегам, і студентам. Ніколи не відмовлявся поділитись досвідом, допомагав в організації роботи кафедри, факультету.
В пам’яті академічної спільноти Олександр Васильович Мацюк назавжди залишиться людиною високого інтелекту, талановитим педагогом і науковцем, щирим приятелем та колегою.
Висловлюємо глибокі співчуття його сім’ї та рідним і розділяємо з ними біль втрати.
Вічна пам’ять!🕯

Похорон відбудеться 27 липня 2023 року об 11 год. в Церкві Святого Духа УГКЦ (вул. Генерала Тарнавського, 2а).

Перейти до панелі інструментів