28.09.2023
Новини

Власник закладу “Лисий” Тарас Ковальчук заявляє про медійну атаку і моральний та фізичний тиск з боку поліції Тернополя

Сьогодні, 19 липня, власник закладу “Лисий” Тарас Ковальчук зібрав журналістів на пресконференцію, на якій розповів власне бачення того, що відбувалося під час обшуків у ніч з 15 на 16 липня.

За його словами, на заклад здійснювався тиск ще з “ковідних” часів, було складено близько 70 протоколів за незаконну господарську діяльність, які зрештою скасував суд. З початку війни на клуб “Лисий” теж склали декілька протоколів за роботу вночі, під час комендантської години. Усі вони також скасовані судом.

Тарас Ковальчук каже, що на нього та його рідню систематично здійснювався тиск, проводили обшуки у нього вдома. А минулих вихідних обшукували заклад, маючи ордер. Близько 23:00, за його словами, заклад був закритий, а працівники поліції вибили двері, перевищивши свої повноваження.

Позиція Ковальчука така: клуб “Лисий” працює до комендантської години, а о 22:00 зачиняється. У закладі дійсно перебували люди, але це приватна територія, і це не порушує законодавство. “Те що відбувається на приватній території, і якщо в когось до цього є якісь претензії (у правоохоронних органів), нехай виставлять чисто юридичний фактаж… Це не заборонено законодавством України”.

За його словами, під час обшуків у протокол працівники поліції не внесли близько 10 іноземців, які перебували на той час, і своїх друзів, які вони там побачили.

Ковальчук стверджує, що у “Лисому” не продають наркотичні речовини. “Єдине, що у нас вилучили, це була таблетка синього кольору, на якій було написано “Ібупрофен”. Щодо інших заборонених речовин, то пан Тарас заявляє, що ампули і пакетики знаходили лише в тих місцях, де безпосередньо працювали працівники поліції, і що оперативники проводили обшук не в усьому закладі, а лише в деяких локаціях. “Чому саме в цих місцях, де вони стояли, це знаходили? Чому ніде в нашому закладі нічого іншого не знайшли?” Персонал не обшукували.

Власник приватного клубу “Лисий” вважає, що на заклад здійснювався “фізичний і моральний тиск з боку працівників поліції”, про медійну атаку. “Я маю всі докази і підстави вважати це системним”, – каже Тарас Ковальчук. Він буде захищатися і відстоювати свої права у суді.

Схожі пости

“Тенденції небезпечні”: на Тернопільщині від коронавірусу люди вмирають вже частіше, ніж раз на два дні

Рівень безробіття в Тернопільській ОТГ у 2020 році зріс на 10%

Батько, син та сусід незаконно видобували камінь

Віктор Сторожук
Перейти до панелі інструментів