01.10.2023
Новини

На Тернопільщині ремонтують 3 аварійних мости: де саме

На державних дорогах Тернопільської області ремонтують 3 аварійних мости коштом Європейського інвестиційного банку. Про це повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Стабільне функціонування мостів під час воєнного стану необхідне для забезпечення логістики гуманітарних та військових вантажів, цивільної евакуації. Саме транспортна інфраструктура є пріоритетом відновлення на деокупованих територіях в першу чергу. Для ремонту стратегічно важливої інфраструктури країни Уряд у червні виділив субвенцію, джерелом якої є залишки виділених минулоріч коштів Європейського інвестиційного банку.

Агентство відновлення сформувало і подало на затвердження Кабінетом Міністрів перелік важливих мостів, які перебувають у аварійному стані і потребують невідкладного ремонту. Серед них 3 споруди у Тернопільській області на головних транспортних коридорах регіону: М-09 Тернопіль – Львів – Рава Руська і Р-41 Обхід Тернополя.

На першому об’єкті, шляхопроводі через залізницю на Обході Тернополя вже стартували роботи. Це другий за довжиною у Тернопільській області шляхопровід.
Зараз підрядна організація зміцнює прогонову будову шляхопроводу. Виконується підсилення методом влаштування просторового каркасу з арматури. Сьогодні стартувало бетонування ригелів.

Також розпочаті підготовчі роботи на 2 об’єкті – мосту на трасі М-09. Це ділянка на обході міста Зборів. На даний час підрядна організація влаштовує тимчасовий об’їзд. Під час ремонту мосту на нього буде спрямовано увесь транспорт.

Третій об’єкт – шляхопровід на дорозі Р-41 біля ТРЦ Подоляни. Зараз відбувається укладання договору з переможцем торгів.
Завершення ремонту 3 об’єктів заплановано до кінця 2023 року.

Схожі пости

“Не такий страшний коронавірус, як його малюють”. Як зберігають спокій тернополяни, які живуть в Італії

Євгенія Цебрій

Через нестабільне електропостачання тиск води у Тернополі може бути знижений

Redaktsia

Доплати до пенсій: коли, кому і скільки

Перейти до панелі інструментів