29.09.2023
Новини Промо

Повний чеклист справжнього геймера

Професійні ігри, кіберспорт, стримінг та ігрові відеоролики — усе це стало прибутковими джерелами доходу. І якщо ви прагнете зробити геймінг основною професією, є техніка, яку вам необхідно придбати, щоб не відстати від конкурентів і випередити їх. Розповідаємо про обладнання, без якого не обійтися.

Чіткий мікрофон і гарнітура

Хороший звук так само важливий, як і ваша ігрова машина. Гарнітура та мікрофон знадобляться вам для спілкування у відеоіграх і з підписниками. Найкращим варіантом на перший час буде купити геймерські навушники, які оснащені власним мікрофоном. Переконайтеся, що вони зручні, бо ви носитимете їх протягом тривалого часу. Вам не потрібна модель, яка викликає дискомфорт уже через годину.

У майбутньому можна придбати USB-мікрофон і мікрофонну стійку. Особливо якщо ви знаєте, що будете проводити багато часу за стримінгом.

Зручний, ергономічний стілець

Це не обов’язково має бути ігрове крісло, але ви маєте придбати ергономічне, міцне сидіння, яке зможе витримати вас у грі протягом довгих годин. Шукайте варіант із поперековою підтримкою або підтримкою спини, регульованими функціями, матеріалами, що дихають, якісною оббивкою, підлокітником і певною міцністю, щоб забезпечити належну ігрову ергономіку.

Ігрова клавіатура, миша та геймерська поверхня

Вирішуючи, яку клавіатуру придбати, зупиніть свій вибір на механічній. У неї менший хід клавіш, більша чуйність і часто є окремі кнопки, на які можна призначити макроси. Перемикачі механічної клавіатури зазвичай діляться на три категорії:

  1. Лінійні перемикачі плавно набирають текст і не викликають жодних слухових або тактильних відчуттів під час використання.
  2. Тактильні перемикачі забезпечують зворотній зв’язок під час натискання на клавішу, але без звуку. Вони можуть підвищити точність набору тексту.
  3. Перемикачі Clicky дають «поштовх» та видають звук, що клацає під час натискання.

Що стосується мишей, звичайна офісна вам не підійде. Найкращим варіантом буде дротова з геймерської лінійки. Вам потрібно щось із лазерним сенсором, регульованим DPI, хорошим захопленням і ергономікою, а також програмованими кнопками. А під неї слід придбати хороший ігровий килимок для плавного керування курсором.

Високоякісна камера

Вам знадобиться пристрій із роздільною здатністю щонайменше 1080p (Full HD), щоб транслювати свою реакцію разом з ігровим процесом. Усе, що менше, може виявитися занадто неякісним на смак глядачів. Якщо ви можете собі це дозволити, постарайтеся придбати варіант із роздільною здатністю 1440p або навіть 4K.

Вам також знадобиться все обладнання, яке йде в комплекті із зовнішньою камерою, наприклад, кільцеве або студійне світло, а також штатив або кріплення. Ви можете купувати все це поступово в міру просування в індустрії.

Монітор 240 Гц або 360 Гц

Для професійного геймера найважливішим фактором при виборі монітора вважається частота оновлення. Якщо ви хочете змагатися з іншими професійними геймерами, дуже важливо, щоб екран оновлював зображення якомога частіше.

Щойно ви відзначите всі ці пункти в списку, то будете готові почати шлях професійного геймера. Але пам’ятайте, що найважливіше — ваші навички.

Схожі пости

Муніципали продемонстрували, як вміють “боротися” з самозахопленням землі

На Тернопільщині у ДТП постраждав неповнолітній велосипедист

Redaktsia

На Тернопільщині померло ще 6 хворих на коронавірус

Перейти до панелі інструментів