23.07.2024
Новини Оперативно

У Тернопільському районі згоріло господарство і трактор

У селі Іванівка Іванівської ТГ, що у Тернопільському районі, загорілась господарська будівля. Про це інформують в ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

“Внаслідок пожежі знищено покриття, перекриття господарської будівлі на площі 35 м кв., орієнтовно 2 тонни грубих кормів (сіна), трактор «ЮМЗ», пошкоджено облицювання стін, двері, речі домашнього вжитку на площі 35 м кв. Пожежу ліквідовано черговими караулами 12-ї державної пожежно-рятувальної частини, місцевої пожежної команди с. Ілавче та добровільної пожежної команди с. Іванівка. Під час гасіння врятовано 1 житлову, 1 господарську будівлі та трактор «Dongfeng 244 DF», – йдеться у повідомленні.

Також пожежа спалахнула у Багатківцях Тернопільського району. Там загорівся житловий будинок.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку на площі 70 м кв., пошкоджено облицювання стін, речі домашнього вжитку на площі 70 м кв. Пожежу ліквідовано черговими караулами 18-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної команди с. Золотники. Для підвозу води додатково залучалась 1 од. техніки місцевого с/г підприємства (трактор із бочкою для води об’ємом 10 м куб.). Під час гасіння пожежі врятовано 1 житлову та 1 господарську будівлі.

Перейти до панелі інструментів