30.05.2024
Новини

“Щоб тіла наших Героїв були доставлені додому з належною шаною”: тернопільські волонтери збирають 200 тис грн на евакуацію полеглих захисників

Про збір коштів на спеціальне авто для евакуації тіл наших захисників оголосив волонтер Тарас Герман. Потрібну машину вже знайшли. Її вартість 200 тис грн. За перші кілька годин зібрали 20 тис грн.

“Друзі, багато із вас знає, що від моменту трагедії у Часовому Яру я змінив напрямок своєї волонтерської діяльності і зайнявся евакуацією тіл загиблих Героїв додому. Це емоційно складна, але вкрай необхідна робота, що виконується в основному за мої кошти та кошти моїх друзів, які допомагають з ремонтом авто та пальним. Остання дорога до дому десятків наших полеглих Героїв  здійснювалася позиченими авто з рефрижиратором. Двічі-тричі на тиждень ми забираємо тіла воїнів, щоб якнайшвидше привезти їх попрощатися із найближчими. Ми брали на себе все – від отримання тіла та документації до передачі тіла рідним або у морг.

Та з початком літа виникла гостра необхідність у придбанні евакуаційного автомобіля-рефрижератора, щоб тіла наших Героїв були доставлені додому зі належною шаною. Ми знайшли таке авто і незабаром воно може бути в Україні, але для цього нам бракує коштів. Долучиайтеся до збору на авто!

Авто для евакуації полеглих
Ціль: 200 000.00 ₴
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7uMpgpj1XV
Номер картки банки
5375 4112 0699 0561
Тарас Герман

Для платежів від юридичних осіб можемо надати рахунок благодійного фонду

Перейти до панелі інструментів