21.09.2023
Новини Оперативно

“Честь маю”: уже є наказ про переведення Олександра Богомола

Олександр Богомол повідомив, що від сьогодні, 10 червня, його повноваження як керівника поліції Тернопільщини, уже завершились – вже є наказ про переведення на посаду радника Голови Нацполіції України.

“Хочу подякувати колективу та людям Тернопільщини за спільну роботу у виконанні функцій поліції в нашому регіоні для забезпечення правопорядку. Завдяки спільній роботі ми маємо найбезпечніший регіон нашої країни та позитивні результати роботи. Поліція Тернопільщини заслужила один з найвищих рейтингів довіри населення і це результат нашої спільної діяльності.

Ми всі бажаємо Перемоги, миру та порядку. Я схиляю голову перед загиблими захисниками нашої Батьківщини. Військові, поліцейські, рятувальники, представники всіх сил оборони та цивільні, які віддали життя у визвольній війні за майбутнє живих, впродовж наданий нам час будуть надихати всіх на справедливість. Щиро бажаю колективу поліції Тернопілля зберегти набуту довіру та її примножити. Бог з нами, земля Ненька наша, свобода безцінна. СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА. Честь маю…..”, – сказав екс-керівник поліції Тернопільщини.

Схожі пости

У лікарні Тернополя від коронавірусу померло подружжя

Redaktsia

На Тернопільщині 4 волонтерів продавали гуманітарну допомогу

Redaktsia

У селі Шибалин чергове ДТП, є загиблі

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів