23.04.2024
Новини Промо

Найбільш поширені поломки Renault Logan та способи їх усунути

Renault Logan є популярним автомобілем, і, як і будь-яке інше авто, він може стикатися з різними поломками. Ось декілька найбільш поширених проблем, з якими власники Renault Logan можуть зіткнутися, а також способи їх усунення:

 1. Проблеми з системою запалювання: Якщо автомобіль має проблеми з запуском або працездатністю двигуна, може бути проблема зі свічками запалювання. Рекомендується перевірити стан свічок і, за необхідності, замінити їх. Також варто перевірити кабелі та розподільник запалювання.
 2. Проблеми зі зчепленням: Деякі власники Renault Logan можуть стикатися з проблемами, пов’язаними зі зчепленням. Це може включати скрип або тріщини при натисканні педалі зчеплення або проблеми з перемиканням передач. У цьому випадку, рекомендується перевірити рівень рідини в зчепленні, а також стан зчеплення. Якщо зчеплення зношене, може знадобитися його заміна.
 3. Проблеми з системою охолодження: Іноді власники Logan можуть спостерігати проблеми з перегрівом двигуна. Це може бути пов’язано зі слабкою роботою вентилятора охолодження або витоком охолоджувальної рідини. Рекомендується перевірити рівень охолоджувальної рідини та роботу вентилятора. Якщо рівень рідини низький, слід додати додаткову охолоджувальну рідину, а якщо вентилятор не працює належним чином, може бути необхідна його заміна.
 4. Електричні проблеми: деякі власники Logan повідомляють про проблеми з електричними системами, такими як проблеми з запуском, відключенням світла або проблеми з електропроводкою. Це може бути пов’язано з дротами, реле або іншими елементами електричної системи.
 5. Проблеми зі стартером: деякі власники Logan зазнають проблем зі стартером, коли автомобіль важко або не запускається. Це може бути пов’язано зі слабким акумулятором, пошкодженим стартером або проблемами з електропроводкою.
 6. Проблеми з системою палива: іноді власники Logan можуть стикатися з проблемами, пов’язаними з системою палива, такими як проблеми з подачею палива, поганим спалюванням або витоком палива. Це може бути спричинено застиганням палива, засміченням фільтрів або несправною паливною системою.
 7. Проблеми з підвіскою: деякі власники Logan можуть стикнутися з проблемами з підвіскою, такими як стукіт, пошкодження амортизаторів або витік рідини з підвіски.

Де придбати якісні запчастини для Renault Logan?

Щоб купити якісні запчастини Логан (Наприклад: https://autogo.in.ua/ru/catalog/all–renault/logan) ви можете скористатись послугами:

 • офіційних дилерів по вашому місцю проживання;
 • авторизованих магазинів запчастин;
 • інтернет-магазинів;
 • автомобільних ринків;
 • авторозбірок;
 • авторизованих сервісних центрів.

При виборі місця покупки орієнтуйтесь на ваші потреби та бюджет. Важливо переконатися, що ви придбаєте якісні запчастини, які відповідають стандартам і сумісні з вашим автомобілем. Це можуть гарантувати лише оригінальні деталі, які були випущені на заводі автовиробника. На жаль вони дуже дорогі. Якщо хочете зекономити та отримати якісні комплектуючі — зверніть свою увагу на б/у запчастини. Знайти і придбати їх допоможе розбірка Логан.

Серед основних переваг шротів можна відзначити великий асортимент запчастин, ретельну передпродажну перевірку, зручний спосіб оплати, швидку доставку та ін. Крім того, на всі деталі вони надають гарантію, чого достатньо для встановлення та перевірки запчастини.

Перейти до панелі інструментів