13.04.2024
Новини

Володимир Шматько: “Скільки ще крові має пролитися, щоб розпустили московське церковне об`єднання у Чорткові?”

Свою позицію щодо діяльності московської церкви у Чорткові висловив міський голова Володимир Шматько. У місті парафія УПЦ нечисленна, а  збираються прихожани у приватній будівлі, яка зареєстрована як житловий будинок. 

“Моя позиція про московську церкву у Чорткові: ця синя будівля на початку вулиці Галицька – приватна власність. Земельна ділянка також приватна власність. Відповідно до документів це житловий будинок. Власник, його мама, а також інші відомі люди нашого міста (лікарі, освітяни, підприємці) є засновниками парафії УПЦ (московської) у Чорткові.

Кажуть, що піп не місцевий. З Тернополя. Парафія невелика. Орієнтовно 40 людей.

Минулогр року ми на сесії міської ради приймали звернення до цих людей щоб вони перейшли до Православна Церква України.

За рік вони цього не зробили. За рік з нашої громади загинуло на війні 25 Героїв України. Дуже багато Воїнів важко поранені і в лікарнях. У багатьох ампутовані кінцівки. Десять хлопців вважаються зниклими безвісти або в полоні.

Що ще має статися щоб сім‘я лікарів Ружніцьких, підприємці Леньків Петро і його мама та інші покаялися і перейшли у ПЦУ?

Скільки крові ще має пролитися щоб ці прихожани розпустили своє московське церковне утворення? Скільки? Андрій Ружніцький Natalia Ruzhnitska поясніть.

Рішенням міської ради ми не можемо закрити цю парафію чи вилучити земельну ділянку бо це приватна власність, а не в користуванні церковної громада як це у Хмельницькому чи Львові.

Наступний тиждень – ідеальний час щоб покаятись, піти до Сповіді і Святого Причастя, пробачити один одному і закрити московську секту в Чорткові!

Вірю у чудо і Божу Силу! Молімося за навернення цих людей на дорогу правди і любові!
Прошу не проявляти агресії ні завтра ні у будь який час. Діалог і Людяність!”, – закликає Володимир Шматько.

Перейти до панелі інструментів