На Тернопільщині розпочалась реєстрація на мультипредметний тест

Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація на цьогорічний національний мультипредметний тест, яка триватиме до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі.

Для реєстрації потенційному вступнику/потенційній вступниці потрібно створити персональний кабінет за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру оцінювання освіти, вказавши реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу та виконавши такі дії:

  • Вказати реєстраційні дані, такі як контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов, вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити тест.
  • Завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів.
  • Підтвердити бажання взяти участь у тесті та надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.

Український центр підготував демонстраційні варіанти тестів з усіх предметів, що можуть допомогти вибрати предмет додаткового блоку. Також можна дізнатися, де можна пройти тест за кордоном.

Після надсилання своїх даних на обробку, рекомендуємо періодично перевіряти свій персональний кабінет. Якщо ви помітите запис про необхідність внесення змін до своїх даних замість повідомлення про успішну реєстрацію та можливість формування сертифікату, то слід якнайшвидше виправити недоліки.

Перелік можливих недоліків включає: надання неправдивої інформації, недостатню кількість документів або надання документів, що не відповідають вимогам законодавства, або неможливість створення особливих умов для проходження НМТ, зазначених у медичному висновку.

Якщо ви виправите недоліки та надішлете їх на перевірку до регіонального центру до 7 травня, то вони будуть розглянуті. У разі потреби, ви зможете внести зміни до інформації про назву навчального предмета додаткового блоку, місцезнаходження на день проведення НМТ та потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Докладну інформацію про процедуру реєстрації можна знайти в розділі “Процедура реєстрації”.

About the author

Олена Підгрушна
trending_flat
Олімпійська чемпіонка Підгрушна: “Після завершення кар’єри я нікому не потрібна” (головне з інтерв’ю)

Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна розповіла про критичний стан біатлону в Україні. В інтерв'ю для SportBusiness.Media титулована спортсменка відверто поділилася проблемами галузі та власними переживаннями щодо завершення кар'єри. За словами Підгрушної, в Україні досі немає жодного біатлонного стадіону, який відповідав би європейським стандартам. Ситуацію погіршили російські обстріли, які пошкодили частину наявних спортивних баз. "Навіть коли ми вигравали на піку своєї кар'єри, європейці нас запитували: 'А правда, що у вас немає жодного стадіону?' Ми відповідали: 'Ну так'", – зазначила спортсменка. Стан дитячо-юнацького спорту також критичний. Більшість зборів і виїздів юних біатлоністів фінансують батьки. "Далеко не кожна сім'я може оплатити й витягнути це. Збори дорогі, адже включають витрати на переїзди, проживання та харчування і плюс є довготривалими", – пояснила Підгрушна. Спортсменка розповіла про разючу різницю у підтримці атлетів в Україні та за кордоном. "Коли в мене була можливість поспілкуватися в Чехії з одним […]

Помер ректор
trending_flat
Помер багаторічний ректор вишу на Тернопільщині

У Бережанах на Тернопільщині 20 лютого 2025 року пішов з життя Василь Михайлович Павліський, багаторічний керівник місцевого агротехнічного інституту. Видатному науковцю та освітянину було 83 роки. Про смерть науковця повідомили у Бережанській міській раді. Василь Павліський народився 26 травня 1941 року в селі Угринів-Долішній на Івано-Франківщині. Здобув вищу освіту у Львівському політехнічному інституті, який закінчив 1968 року. З 1992 року очолював Бережанський технікум механізації та електрифікації сільського господарства. Під його керівництвом навчальний заклад спочатку отримав статус коледжу, а 2000 року перетворився на Бережанський агротехнічний інститут. За час роботи Василя Павліського заклад встановив міжнародну співпрацю з установами США, Канади, Австрії, Данії, Німеччини та Швейцарії. Науковий доробок ректора налічує 88 праць, серед яких три монографії. Василь Павлінський мав почесне звання заслуженого машинобудівника України, був доктором технічних наук, професором та дійсним членом Українських академій економічної кібернетики і триботехніки. Також його відзначено як почесного […]

trending_flat
Знайшли за сотні кілометрів від дому: тернопільські патрульні допомогли розшукати зниклу дівчинку

Патрульні Тернопільщини розшукали неповнолітню дівчину з Черкащини, яка покинула домівку та вирушила до Львова. 20 лютого працівники дорожньої станції Підволочиська отримали повідомлення від правоохоронців Черкаської області про зникнення 16-річної дівчини. Вона прямувала невідомим транспортом у напрямку Тернополя. Після термінового сповіщення всіх патрульних екіпажів області заступник начальника служби освітньої безпеки разом із колегою зафіксували на трасі М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська автомобіль Renault із черкаськими номерами. У салоні перебувала пасажирка, зовнішність якої збігалася з описом розшукуваної. Про це повідомили у патрульній поліції області. Водій транспортного засобу пояснив правоохоронцям, що працює таксистом і здійснює перевезення дівчини до Львова, де на неї нібито чекають родичі. Втім, сама пасажирка не змогла пояснити причини втечі з дому та ігнорування телефонних дзвінків від рідних. Патрульні доправили неповнолітню до районного відділу поліції для з'ясування всіх обставин події. Про знайдення дівчини одразу повідомили колег із Черкащини.

бібліотека
trending_flat
На Тернопільщині бібліотеки працюють у холоді або закриті

На Тернопільщині за минулий рік припинили роботу 15 бібліотечних закладів, а 88 установ не працюють через брак фінансування. Від початку повномасштабного вторгнення бібліотечна галузь області майже не отримує коштів. Найгострішою проблемою залишається відсутність опалення. У 116 публічних бібліотеках (16,7% від загальної кількості) опалення повністю відсутнє, а в 199 закладах (28,6%) приміщення опалюються лише частково. Про це йдеться у дописі на сторінці Прочитай. Книгозбірня. Критичною є ситуація з оновленням книжкових фондів. Упродовж 2024 року бібліотеки області отримали всього 47 642 примірники нових видань. У перерахунку на окремі заклади це становить від 2 до 80 книг на одну бібліотеку, що не відповідає потребам читачів. На тлі системної кризи окремі благодійники підтримують бібліотечні установи. Зокрема, Михайло Апостол, громадський діяч та радник начальника Тернопільської ОВА, передав цінні видання до фонду Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Попри складні умови роботи, бібліотеки області продовжують зберігати та […]

Головко
trending_flat
Що саме не задекларував Головко на 2 мільйони гривень

НАБУ та САП висунули підозру колишньому очільнику Тернопільської обласної ради Михайлу Головку, який також був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань, у приховуванні майна від декларування. За даними слідства, вартість незадекларованого майна перевищує 2 мільйони гривень. Правоохоронці встановили, що протягом 2022-2023 років посадовець користувався квартирою своєї матері площею 201,9 квадратного метра, проте не вніс цю інформацію до декларації. Окрім того, він не вказав у документах нежитлові приміщення, які належать членам його родини: паркувальне місце, автомийку та кладову. Також підозрюваний не задекларував кошти, які зберігалися на банківському рахунку. Про це йдеться у повідомленні на сайті НАБУ. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 366-2 Кримінального кодексу України. Яким майном володіє родина Головків? У повідомленні на сайті НАБУ вказано, що Головко не вніс у декларацію квартиру площею 201,9 кв.м. Це сусідня квартира від тієї у Тернополі, яку придбала […]

змішувач для ванни
trending_flat
Змішувач для ванни: як вибрати і де купити

Комфорт ванної кімнати залежить від вибору сантехнічного обладнання, особливо такого, як змішувач для ванної, що регулює подачу води, її температуру і напір. Змішувачі доступні у різних виконаннях. Кожна модель має свої особливості і переваги. Зазвичай вони складаються з корпусу, картриджу, виливу, ручки керування і набору для душу. Як вибрати правильний змішувач для ванни Сьогодні найбільше мають попит якісні змішувачі для ванни, які монтуються у стіну, врізні безпосередньо на чашу ванни або встановлені на підлозі. Крім того, є різниця у механізмі змішування гарячої і холодної води – це одноважільні, або кранбуксові, крани і двовентильні, які мають два вентилі для різної води. За способом встановлення наразі перевагу віддають змішувачам прихованого монтажу. Це пристрій, в якого всі компоненти ховаються безпосередньо у стіну чи спеціальну інсталяцію, а зовні виводиться лише сам носик виливу, важіль керування і декоративна накладка. Це виглядає досить естетично і не […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025