18.06.2024
Новини

У загиблого Героя з Шумщини народилася донечка

Тернопільщина за час повномасштабного вторгнення росії зазнає жахливих втрат. Гинуть молоді чоловіки, які мали б бути опорою своїм родинам… Та життя триває і продавжується у дітях наших полеглих захисників. Так, у Героя з Шумщини Олега Бобка народилася донечка. Дівчинку назвали Поліна, – розповідають у Шумській громаді. 

“У Шумській громаді народилася дівчинка Поліна – дочка полеглого Героя Олега Бобко. Міський голова Вадим Боярський та староста Ірина Горобець-Хомюк завітали до рідного дому захисника у с. Кути із подарунками. Під час зустрічі поспілкувалися із дружиною та родичами Олега. Герой мріяв про світле та мирне життя в Україні. Тепер його продовження – дві маленькі донечки, під надійною опікою молодої матусі, дідуся та бабусь.

Олег Бобко народився 1995 року, командир відділення, молодший сержант. Захищав Україну з періоду антитерористичної операції. Коли розпочалася повномасштабна війна добровільно став на захист держави. 30 грудня загинув від ворожих обстрілів поблизу с. Веселе Донецької області”, – йдеться у повідомленні.

Нехай малеча зростає здоровою і щасливою у Незалежній, мирній Україні!

Перейти до панелі інструментів