25.04.2024
Новини

Житель Теребовлянщини розповсюджував дитячу порнографію

До 3 років позбавлення волі засуджено жителя Теребовлянщини за зберігання та розповсюдження дитячої порнографії (ч. 1, ч. 3 ст. 301-1 КК України). Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Розслідуванням встановлено, що у вересні 2021 року житель одного з сіл Теребовлянського району через месенджер Viber розповсюджував порнографічні знімки неповнолітньої знайомої та згодом шантажував ними цю дівчину.

Потерпіла написала заяву до поліції. При санкціонованому обшуку у телефоні та флешносіях зловмисника правоохоронці виявили близько 300 фото та відеоматеріалів з оголеними тілами інших неповнолітніх.

Згідно висновків експертів частина цих записів є дитячою порнографією.

Суд першої інстанції, всупереч позиції прокурора, призначив винній особі покарання, не пов’язане з позбавленням волі. Прокурор оскаржив це рішення в апеляційній інстанції.

Вироком Тернопільського апеляційного суду, за публічного обвинувачення ювенального прокурора Тернопільської обласної прокуратури, винну особу засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з навчанням, вихованням та проведенням
дозвілля дітей на строк 3 роки.

Вирок набрав законної сили.

Перейти до панелі інструментів