02.03.2024
Новини

18-річна кременчанка отримала у подарунок квартиру в новобудові

Уже незабаром молода матуся Надія Семенець разом зі своєю донечкою Єлизаветою переїде у квартиру в новобудові. Зараз там завершують ремонтні роботи. Сьогодні Надя отримала документи та ключі від свого першого житла. “Терміново” побувало у помешканні Надії. Ми поспілкувалися зі щасливою власницею та її меценатом Олександром Горобцем.

“Я дуже рада, що отримала таку неймовірну можливість – почати життя з донечкою у власному помешканні, – каже 18-річна Надія, з обличчя якої не сходить посмішка. – Не усім так щастить. Ми з Єлизаветою (дочка Надії) дуже вдячні нашому благодійнику”.

Наді 18 років. У такому ще зовсім юному віці вона уже стала мамою і навіть встигла отримати свій перший фах.

“До 6 класу навчалася у Кременецькій школі-інтернат (зараз ліцей ім. Нестора Літописця – авт.). Закінчувала школу уже в Тернополі. Потім отримала фах агента з організації туризму-адміністратора”.

Доки Ліза ще маленька і Надя не має можливості іти працювати, їй допомагають брат Надії та тато дівчинки. Обоє чоловіків зараз захищають країну на війні.

Кажуть, що дарувати набагато приємніше, ніж отримувати.

“Точно не знаю, бо таких подарунків не отримував, – каже жартома Олександр Горобець. – але, коли бачиш такі емоції радості, то це ні з чим не зрівняється. Відразу вирішили зробити ремонт, аби подарунок не був на половину.  Будинок зданий в експлуатацію, документи на квартиру оформлені на Надю. Звичайно, коли людина не хвилюється за житло, то може зосередитися на інших речах: вихованні дитини, на пошуку роботи та створенні кар’єри”, – зазначає Олександр.

Окрім цього підприємець поділився з “Терміново” ще одною чудовою новиною: він повідомив, що має намір подарувати ще одну квартиру у майбутньому будинку дитині-сироті, яка цього найбільше потребуватиме.

“Це ідея мого тата. Він каже, що оскільки Бог дає можливість мені заробляти, повинен допомагати. І я цілком з ним погоджуюся. Тож ще одну квартиру віддам, тому, хто більше немає на кого розраховувати. Перед тим звісно консультуватимуся з службою у справах дітей міської ради. Там є перелік усіх дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Спільно ми вирішимо, хто найбільше потребує підтримки”.

У квартирі, де невдовзі оселиться молода сім’я, майже завершений ремонт. Проте потрібні меблі. Тож, якщо знайдуться підприємці, котрі можуть допомогти з покупкою молодій мамі, Надія та її доня будуть дуже раді та вдячні.

Нагадаємо, попри те, що було багато скептиків, які спочатку не повірили слову підприємця, документи на квартиру були готові ще у листопаді минулого року. Тоді підприємець-забудовник Олександр Горобець подарував Надії Семенець квартиру за 18 тис доларів. Наразі вона з дочкою мешкає у реабілітаційному центрі для матерів з дітьми “Відкрите серце” у с. Озерна. Але це не надовго, адже сім’я уже має власну затишну домівку.

Перейти до панелі інструментів