23.04.2024
Новини

“Насправді хочеться плакати”: як тернополяни відреагували на штраф Тернопільобленерго

На новину про те, що регулятор оштрафував ВАТ “Тернопільобленерго” на 85 тисяч, а його керівника – на 1,7 тис гривень, через несправедливі відключення споживачів, тернополяни відреагували обуренням. Здебільшого вважають, що це справедливе покарання, але не вірять, що цей захід зможе якось змінити ситуацію. Також побоюються, що цей штраф заплатять з кишень тернополян, а не власних.

Під новиною “Терміново” про те, що обленерго та його керівника оштрафували, сотні коментарів:

“Але нам стане від цього Ясно!!! Не смішіть “мої шкарпетки”,  як сказав один хлопчина!!!”

“Які там штрафи .? Це все було для галочки . Що начебто вони зробили перевірку на скарги людей . Оштрафували обленерго на 85 000, а керівника обленерго аж 1700 грн. Чи не смішно???? Насправді хочеться плакати від чергової несправедливості. Тому що ми і надалі будемо без світла. Світло знову ж таки буде для своїх і Києва . Амінь. Слів немає ….одні емоції”.

“Вважаю, що потрібно писати скарги в Київ, в усі можливі інстанції. Нас тоді почують.  Безгосподарність в місті повна”.

“А яка зарплатня у керівника? Це, напевно, мізер для нього….”

“Вся біда в тому, що професійний “катала” 90-х років став керівником обленерго, не будучи енергетиком, а “бісісмєном” від енергетики, створивши кишенькові фірмочки для “натягування громадян і підприємств на гроші” за підключення до енергомереж… І при цьому – обленерго фактично збиткове…”

“Цирк якийсь влаштували”.

“Оштрафували, бо мало виключає.  Якби всі 23 години сиділи без світла, а 1 год з ним, то йому б ще й доплатили, але як в таких умовах має функціонувати економіка нашої області та країни в цілому?”

Мало штрафу ніхто як недотримувався так і не буде дотримуватися.

“Розумієм все,не уникнути відключення бо війна,алеж якби нормально включали і виключали.Мало того що не по графіку,так вони ще після того як включають,миготять ним ще хвилин 20,що багато чого поперегарало людям…Правильно,відключаєм холодильники і все решта,але якщо це 3 ночі,стаєш,включаєш,сбо цілими днями без світла,і лягаєш спати,а там починається світломузика.
Управи на них ніякої нема.Все розумно,поперегарає,буде їм економія”.

“Такі штрафи вони можуть кожного дня платити . Настрашили копійками. Особливо керівника 1700 грн при зарплаті до 1000 000, якщо не більше”.

“А вони нашими грошима розрахуються”.

“Свiтло вимикаеться за наказом оператора Укренерго з Киева.Тернопiльобленерго до цього нiчого не мае.Тернопiльобленерго (його керiвництво) може “порiшати” на мiсцi кому вимикати свiтло,а хто тiпа “критична iнфраструктура” Або живе на однiй лiнii з цiею iнфраструктурою.так що все рiшаеться…ось i подумайте як…iм штраф 1700 грн як слону дробина)))”

І це лише частина коментарів, де висловлюють невдоволення.

Ми надалі стежитимемо за ситуацією з енергопостачанням в області та інформуватимемо читачів про те, чи вплинуло покарання керівництва “Тернопільобленерго” на покращення для користувачів.

Перейти до панелі інструментів