13.04.2024
Новини

“Якщо загину, похороніть біля брата”: у Підволочиську попрощалися із захисником Романом Шептицьким

Підволочиська громада сьогодні попрощалася з Романом Шептицьким, мешканцем Підволочиська, який віддав своє життя за рідний край поблизу Бахмута 14 січня 2023 року, – повідомляють у Підволочиській селищній раді. 

У Підволочиську багато людей знають сім’ю Шептицьких, адже це люди, а особливо чоловіки, які не боялися прийняти бій, вміли нести відповідальність та відзначалися патріотизмом до України.

“Щиро співчуваємо батькам загиблого – матері Людмилі та батькові Богданові, які хоронять свого молодшого сина Романа, адже кілька років тому вони вже похоронили старшого сина, теж військового офіцера – Андрія.

Роман, йшовши на війну, заповідав рідним: “Якщо станеться так, що я загину – похороніть мене біля мого брата Андрія”. Останнє прохання Романа сьогодні виконано!

На цвинтарі батько покійного воїна Богдан Лукич прийняв від військових прапор, яким була вкрита домовина сина.

На Різдво Христове воїн Роман записав коротке відео, в якому запевнив: “Ми обов’язково переможемо!”

Нехай його останні слова збудуться в найкоротший терміни, молімося і просімо про це Бога! Приносимо свої щирі співчуття батькам, дітям: дочці Божені та сину Едуарду, а також їхнім сім’ям, всім рідним, друзям, побратимам та всім хто на завжди буде пам’ятати воїна Романа”, – пишуть у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів