05.03.2024
Новини

У Чорткові школи і садочки з теплом і світлом: перелік закладів, де є генератори

У Чорткові фактично усі заклади освіти зі світлом та теплом. Як повідомляють у міській раді, 70% шкіл та садочків забезпечили генераторами різної потужності. Решта розташовані близько до об’єктів критичної інфраструктури, там світло не вимикають, тому наразі генератори там не встановлювали. 

Тепло та світло у навчальних закладах Чортківської громади буде навіть при тривалому відключенні електроенергії. У дитячих садочках, школах та закладах позашкілля вже встановили генератори, котрі забезпечать роботу котельні (де це необхідно) чи комфортне перебування дітей в укриттях.
За кошти бюджету громади закупили шість генераторів різної потужності загальною вартістю 317 тисяч гривень, ще вісім Чортківській громаді передали партнери та благодійники.

«Зважаючи на складну ситуацію через масовані обстріли критичної інфраструктури, ми намагаємося забезпечити максимально комфортні умови для наших дітей. Деякі із закладів освіти мають котельні, що можуть працювати без електроенергії, тому там встановили менш потужні генератори, в інших закладах – такі, щоб забезпечити безперебійну роботу котелень та наявність електроенергії.
Окрім того, в декількох освітніх закладах діють укриття, котрими користуються не лише учні, але й жителі прилеглих будинків, тому ми встановили генератори в тимчасових укриттях, щоб там було освітлення.

Є декілька навчальних закладів, котрі розташовані близько до об’єктів критичної інфраструктури, там світло не виключають, тому поки генератори там не встановлювали. Також в тих закладах освіти, в котрих опалення залежить від центральної тепломережі, ми ставили генератори меншою потужністю, щоб забезпечити заклад електроенергією», – розповіла начальниця управління освіти, молоді та спорту Людмила Поліщук.

Генератори встановлено у таких закладах освіти:

✅ Чортківська гімназія імені М. Шашкевича – потужність 3,4 Квт (для забезпечення наявності електроенергії в укритті);
✅ Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – потужність 6,5 Квт (для забезпечення наявності електроенергії в укритті);
✅ Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – потужність 3 Квт (для забезпечення наявності електроенергії в укритті);
✅ Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – потужність 3 Квт (для забезпечення наявності електроенергії в укритті);
✅ Білівський опорний заклад загальної середньої освіти – потужність 6,8 Квт (для безперебійної роботи котельні та забезпечення електроенергії в укритті);
✅ Горішньовигнанський НВК І-ІІІ ступенів – потужність 6,5 Квт (для безперебійної роботи котельні та забезпечення електроенергії в укритті);
✅ Чортківська гімназія І-ІІІ ступенів №3 імені Романа Ільяшенка – потужність 6,5 Квт (для безперебійної роботи котельні);
✅ Дошкільний навчальний заклад №1 – потужність 6,5 Квт (для безперебійної роботи котельні та забезпечення електроенергії в укритті);
✅ ДНЗ №6 – потужність 3 Квт (для безперебійної роботи котельні та забезпечення електроенергії в укритті);
✅ ДНЗ №7 – потужність 3 Квт (для забезпечення електроенергії в укритті);
✅ ДНЗ №8 – потужність 3,2 Квт (для забезпечення електроенергії в укритті);
✅ ДНЗ №9 – потужність 3 Квт (для забезпечення електроенергії в укритті);
✅ Палац дітей та юнацтва, на базі котрого діє Пункт Незламності – потужність 6,5 Квт.
✅ Дитячо-юнацька спортивна школа – потужність 3 Квт (для забезпечення електроенергії в укритті).

Перейти до панелі інструментів