Як вибрати подарункову коробку

Правильно вибраний пакувальний матеріал для подарунка є ключовим елементом оформлення. Виріб може підкреслити значущість події та підняти винуватцю урочистості настрій. При покупці коробки слід зважати на кілька важливих факторів.

Як підібрати коробку для подарунка

Виробники пропонують різні подарункові коробки. Тому покупець має величезний вибір. Але, вибираючи, слід врахувати:

  1. Розмір подарунка. Для великого подарунка потрібна відповідна коробка. Виробники пропонують моделі різних габаритів. Тому клієнт має можливість вибрати ідеальний за розміром варіант. Можливо, деяким перед купівлею пакування потрібно зробити виміри, щоб не помилитися з вибором. Бажано підібрати такий варіант, щоб подарунок не просто умістився, але й не бовтався у коробці.
  2. Привід. Залежно від приводу вибирається тема. Важливо, щоб оформлення відповідало майбутній події. Необхідно також враховувати стать людини, якій дістанеться подарунок у тематичному пакуванні. Жінкам більше підходять витончені та ніжні варіанти, чоловікам – коробки відповідних кольорів.
  3. Стать та вік людини, якій дістанеться презент. Вік при підборі пакування також має значення. Дітям можна вибрати щось веселе та яскраве. Дорослій людині такий варіант не підійде. Не варто дарувати підлітку подарунок в пакуванні, виконаному у дитячому стилі. У підлітковому віці такі модифікації будуть недоречними. При виборі можна орієнтуватися на інтереси підлітка.
  4. Форма і оформлення. У деяких випадках не тільки розмір коробки має значення, але і його форма. Недоцільно вибирати кругле чи трикутне пакування під прямокутний предмет.

Якщо потрібно підкреслити привід для подарунка, можна вибрати модифікацію з характерною символікою. Крім того, подарункові коробки в Belany

можуть бути виготовлені індивідуально з урахуванням всіх побажань клієнта.

Як додатково прикрасити коробку

Попри велику кількість кольорів і тематик, подарунковій коробці може знадобитися додаткове оформлення. В якості декору можна використовувати:

  • стрічки з атласу – безперечний лідер серед прикрас будь-яких пакувань. Можна пустити стрічку «хвилею» по краю коробки або зібрати з неї пишний бант за допомогою степлера, нарізати дрібні «кучері» і посипати пелюстками квітів зверху, якщо вони будуть у комплекті з подарунком;
  • бантики з атласних стрічок – виходять ніжні та акуратні, дорого виглядають;
  • органза – прозора повітряна тканина чудово доповнить пакування. Її можна використовувати як наповнення коробочки;
  • мотузки – ними перев’язують пакування з крафт-паперу або доповнюють декорування сизалю.

Якщо подарунок буде адресований жінці, можна прикрасити коробку квітами. Для прикрас використовуються як живі, так і штучні варіанти. Тематичні прикраси можуть стати особливістю оформлення. При їхньому доборі немає жодних обмежень. Головне, щоб символіка відповідала святковій тематиці.

 

Види новорічних коробок

Якщо ви вже визначилися з подарунком на Новий рік, то саме час вибирати новорічне пакування! Зробити це – дуже просто, адже існує безліч варіантів:

  1.  Кейс – може мати не лише різні форму і габарити, а й стиль виконання.
  2. Солодкий Новий рік – конструкції можуть бути виготовлені з міцного картону, у різноманітних формах (від овальної до прямокутної). Дозволяють вмістити та переносити до кількох кілограм цукерок.
  3. Набір для кількох подарунків на Новий Рік – коробки, як правило, мають вигляд «матрьошки», в кожній частині якої буде розміщений особливий подарунок. В одну з них можна покласти цукерки, в іншу – іграшку. Цей варіант стане ідеальним для тих, хто хоче зробити одразу кілька сюрпризів близькій людині!

Звертаємо увагу! Щоб створити атмосферний Новий рік, можна замовити пакування в унікальному дизайні – з особистими фотографіями або словами подяки. Воно дозволить передати особливий настрій, а також нагадати вашим близьким про найголовніше – ваші почуття.

About the author

монети
trending_flat
Замку на Тернопільщині передали скіфські наконечники та монети XVII ст

Київська митниця віддала до музеїв нову партію історичних артефактів. Серед них - скіфські наконечники стріл, які датуються V-IV століттями до нашої ери, та старовинні монети XVII століття. Скіфські наконечники передали до Бережанського краєзнавчого музею, повідомляє Київська митниця. Монети - драйпелькери та півтораки XVII століття - поповнили колекцію Державного історико-архітектурного заповідника "Межибіж". Відвідувачі зможуть побачити ці унікальні речі у замковому ансамблі XIV-XVI століття на Хмельниччині та у замку Синявських на Тернопільщині. Всі артефакти повернули у власність держави за рішенням суду. Розподіл культурних цінностей до музеїв відбувається за рішенням Експертно-фондової ради при Міністерстві культури України. Після офіційної передачі музейники відвідали внутрішню лабораторію Київської митниці. Митниця планує створити електронну бібліотеку оцифрованих культурних цінностей, які врятували від вивезення з України. Серед уже збережених артефактів - старовинні ікони, стародруки, фосилії, монети, трипільський посуд, давня зброя, амоніти та прикраси.

отруєння грибами
trending_flat
Віддали мамі дітей з Копичинців, які отруїлись грибами

Суд постановив повернути багатодітній матері з Копичинців шістьох дітей, які понад пів року перебували у закладах соціального захисту. Рішення стосується п'яти дітей, що вижили після отруєння дикорослими грибами, та немовляти, яке грибів не вживало. Як повідомляє видання "20 хвилин", судові дебати щодо долі дітей тривали понад пів року. Весь цей час шість дітей віком від одного до 17 років проживали у спеціалізованих закладах. Трагедія у жовтні 2024 року Багатодітна родина отруїлася дикорослими грибами у жовтні 2024 року. За інформацією Копичинецької міськради, жінка має вісьмох дітей віком від 1 до 17 років. Семеро дітей із родини, співмешканець жінки та малолітня родичка співмешканця вживали гриби 27 жовтня. Увечері того дня їхнє самопочуття погіршилося, проте до медиків вони звернулися лише 30 жовтня. Мати та немовля грибів не вживали. Четверо загиблих За життя родини боролися медики Тернопільської обласної лікарні, Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" […]

Іванна Кліценко
trending_flat
У ДТП трагічно загинула лікарка з Тернополя

У жахливій дорожньо-транспортній пригоді 10 липня трагічно загинула лікарка-інтерн Іванна Кліценко з Тернополя. Дівчина щойно повернулася з подорожі до Парижа, про яку так довго мріяла. Про смерть молодої лікарки повідомила клініка професора Стефана Хміля у Тернополі, де працювала Іванна. Колектив медичного центру глибоко шокований цією втратою. Іванна Кліценко проходила стажування в клініці та мріяла стати акушер-гінекологом. Колеги описують її як працьовиту, відповідальну та натхненну людину, яка вкладала душу в роботу. "Усміхнена, мила, спокійна, працьовита, вродлива, лагідна і завжди привітна. Її щиро любили і поважали всі — студенти, пацієнти, колеги", - йдеться в повідомленні клініки. Молода лікарка недавно здійснила свою мрію - побувала в Парижі. Фото та відео з подорожі надихали її колег та друзів. Дівчина була щасливою та закоханою. "Вона була світлом у нашому колективі. Її доброта, щирість, товариськість і завжди тепла усмішка — залишаться в пам'яті кожного з нас", […]

trending_flat
У начальника Тернопільської ОВА з’явився новий радник з питань безпеки

У начальника ОВА Тернопільської області з'явився новий радник з питань безпеки та підготовки населення до національного спротиву. Цю посаду на громадських засадах очолив Вадим Ластовицький - полковник та начальник професійного коледжу з військовою підготовкою. Вадим Ластовицький керує Тернопільським професійним коледжем з посиленою військовою та фізичною підготовкою, який розташований у Збаражі. Про призначення розповів В'ячеслав Негода. Основні завдання нового радника стосуються організації роботи обласного центру підготовки населення до національного спротиву. Він займатиметься розробкою та впровадженням заходів з оборонної підготовки жителів області. Під час зустрічі обговорили питання співпраці з комунальною установою Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний центр підготовки населення до національного спротиву". Важливим напрямком роботи стане виконання програми заходів з територіальної оборони. План дій включає проведення навчань, тренувань та вишколів для цивільного населення. Такі заходи мають підвищити готовність жителів області до можливих загроз та навчити основам самозахисту. Призначення нового радника має посилити […]

trending_flat
Помер колишній начальник Кременецького районного відділу Пенсійного фонду України Костянтин Макаренко

Відійшов до вічності колишній начальник  Кременецького районного відділу Пенсійного фонду України в Тернопільській області Костянтин Макаренко. Про це повідомили на сторінці установи у фейсбуці. "Колектив працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області з великим жалем і смутком висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті – МАКАРЕНКА КОСТЯНТИНА ПЕТРОВИЧА, начальника Кременецького районного відділу Пенсійного фонду України в Тернопільській області (1994-1997) Вічна та світла пам’ять про Костянтина Макаренка назавжди залишиться в серцях його рідних, близьких, друзів та колег," - йдеться у повідомленні. Раніше "Терміново" також повідомляло, що помер працівник ТНПУ Михайло Петрович Непийвода.

ДТП
trending_flat
Брат і сестра загинули в жахливій аварії в селі Синява, і вони далеко не перші: місцеві кажуть, що місце злощасне (відео)

Троє молодих людей та їхній водій загинули в страшній аварії на Тернопільщині 9 липня близько 16-ї години. Легковик зіткнувся з вантажівкою біля села Синява, автомобіль розтрощило вщент. Як повідомляє телеканал "Тернопіль 1", всі загиблі жили в селі Верещаки. Серед жертв 30-річний водій, 20-річний хлопець та дві дівчини 17 і 19 років. Очевидиця трагедії Марія живе поряд з місцем аварії. Жінка розповідає, що почула гучний удар і побачила розтрощений автомобіль. "Чую бабах. Я оглядаюся, машина лежить", - згадує Марія. За її словами, трагедія сталася за лічені секунди. Жінка була на городі, перейшла через дорогу нарвати черешень, а коли обернулася - побачила аварію. "Та то секунда була, поки я зігнулася і вломила гіллячку за черешнями і вже машина в тому рові", - каже очевидиця. У Верещаківській сільській раді підтвердили особи загиблих. Односельці говорять про трагедію неохоче та зі сльозами на очах. Місцеві […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025