05.03.2024
Новини Оперативно

Графік погодинних вимкнень світла на 1 грудня змінено, – ВАТ “Тернопільобленерго”

графік вимкнень світла на Тернопільщині

Сьогодні, 1 грудня, діє новий графік погодинних вимкнень електроенергії на Тернопільщині. Групи розподілу залишаються тими ж самими, лише змінено порядок відключень за годинами, повідомляють у ВАТ “Тернопільобленерго”.

“Групи споживачів, які були сформовані відповідно до Графіка погодинних вимкнень залишаються НЕЗМІННІ, змінюється лише час обмеження електропостачання. Відповідно до розробленого стабілізаційного графіка вимкнення електропостачання всім групам споживачів відбуватиметься двічі на добу в режимі 4 через 8 годин (4 години електроенергія буде а 8 годин ні). Енергетики наголошують, що даний стабілізаційний графік погодинних вимкнень електричної енергії споживачам буде діяти у тому випадку якщо не виникатиме дисбалансу в енергосистемі країни, в іншому випадку запроваджуються аварійні відключення, попередити про які заздалегідь неможливо.

Вказаний час відключень може збільшуватись, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: “Розумію обурення людей”: Сергій Надал закликає внормувати графіки електропостачання

 

Перейти до панелі інструментів