02.02.2023
Новини

«Вимагаємо негайно провести перевірки в Почаївській Лаврі», – Михайло Головко

Провести перевірки в Почаївській Лаврі та ухвалити «свободівський» законопроект про заборону московського патріархату – зараз на часі!
 
На цьому наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
– ВО «Свобода» – завжди на крок попереду! Ми завжди говорили, що московія – це одвічний ворог України, і ми маємо бути готові давати відсіч, бо наше знищення – їх головне бажання. Ми вимагали люстрації і заборони діяльності так званої «п’ятої колони», але був прийнятий закон, який дуже мало змінив, і все залишилося практично так, як і було раніше. Ми внесли до Верховної Ради законопроект № 7204 «Про заборону Московського патріархату на території України», автором якого є наш депутат Оксана Савчук, зініціювали збір підписів на підтримку цього законопроекту, і прийняли відповідне звернення від Тернопільської обласної ради,  зазначив Михайло Головко.
 
Дивно, чому подібні обшуки не відбулися у головній православній святині Тернопільщини – Почаївській Лаврі, наголосив голова Тернопільської обласної ради.
 
– Сьогодні, коли нарешті «крига скресла», і проведено обшуки на території Києво-Печерської Лаври та інших осередків УПЦ МП, наші здогадки знову підтвердилися, адже в ході перевірок виявили людей без документів, громадян рф, проросійську літературу, великі суми грошей і ще багато доказів антиукраїнської діяльності. Дивує, звичайно ж, що подібні обшуки не відбулися у головній православній святині Тернопільщини – Почаївській Лаврі! До Верховної Ради знову внесено законопроект про заборону діяльності московської церкви. Тож дуже хочеться, щоб влада нарешті дослухалася до громадськості і зрозуміла, що заборона ворожої церкви якраз на часі. Перевертням та колаборантам у священничих рясах немає місця в українських святинях! –зазначив Михайло Головко.
 
Ворожу, антиукраїнську, фсбшну структуру, яка прикривається українськими православними вірянами та провадить багаторічну діяльність на знищення Української Держави потрібно заборонити на законодавчому рівні, каже Михайло Головко.
 
– Вимагаємо негайно провести перевірки в Почаївській Лаврі та ухвалити «свободівський» законопроект про заборону московського патріархату! Разом наближаємо нашу Перемогу! Слава Україні!– підсумував голова обласної ради.

Схожі пости

Дві сільські громади обігнали Тернопіль за рівнем доходів на одного мешканця (інфографіка)

ТОП-5 найпопулярніших книг цього тижня

Халатність чи збіг обставин: чому померлого журналіста шукали два місяці

Перейти до панелі інструментів