25.05.2024
Новини Оперативно

Сьогодні на Тернопільщині знову екстрено вимикатимуть електроенергію

ВАТ “Тернопільобленерго” сьогодні, 27 листопада, продовжує застосовувати екстрені аварійні вимкнення, – повідомляють в установі. Тернополян закликають допомогти енергосистемі країни. Потрібно заощадливо використовувати електроенергію та з розумінням ставитись до екстрених вимкнень електроенергії.

НЕК “Укренерго” довело величину потужності для Тернопільської області, але її не достатньо для застосування чітких графіків.

Виходячи із доведеного ліміту потужності для Тернопільської області, першочергово забезпечуються об’єкти критичної інфраструктури, решта потужності розподіляється між споживачами.

Сьогодні нас чекає ще один непростий день з екстреними відключеннями, але енергетики ВАТ “Тернопільобленерго” разом із НЕК “Укренерго”, працюють цілодобово для відновлення стабільного енергоживлення усіх споживачів.

У ВАТ “Тернопільобленерго” нагадують, що всі споживачі можуть допомогти енергосистемі країни. Потрібно заощадливо використовувати електроенергію та з розумінням ставитись до екстрених вимкнень електроенергії.

Якщо від диспетчера НЕК «Укренерго» надійде інше розпорядження, інформацію буде оприлюднено на сайті ВАТ “Тернопільобленерго” та на офіційній сторінці підприємства у соціальних мережах.

Перейти до панелі інструментів