28.06.2022
Новини

“Спалив не один рускій танк”: на війні загинув відомий журналіст з Тернополя Віталій Дерех

На російсько-українській війні загинув відомий тернополянин, журналіст Віталій Дерех. Про це повідомив депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула на своїй сторінці у соцмережах.

“Ми друзі більше двадцяти років. Разом вчились, разом працювали, разом вар‘ювали і коли була потреба – виручали одне одного з всяких різних штук.

Віталіка люблять мої батьки, він був завжди гостем якого чекала моя сім‘я. Він був найщирішим з усіх кого я знав. Він хрестив мого сина. Він прекрасна і неймовірна людина. А тепер його нема… Але в добрих спогадах, від яких буде тепло, він є назавжди”, – йдеться у повідомленні.

“Пройшов Майдан, витягував поранених з Інститутської, з 2014 року декілька років в складі Айдару воював на Донбасі захищаючи Україну. 24 лютого пішов знову захищати Україну”, – пише Назар Зелінка.

Віталій був командиром відділення протитанкового дивізіону штурмового батальону “Айдар”, у 2016-му отримав орден “За мужність” ІІІ ступеня. Працював у газеті “20 хвилин”, був активним “пластуном” та мандрівником.

Висловлюємо співчуття усім, хто знав Віталія Дереха. Вічна слава Герою!

Схожі пости

Атмосферний і прекрасний: у мережі показали фото засніженого Тернополя

Redaktsia

Суд оголосив вирок Валерію Устинову, який минулоріч стріляв по дітях на дитмайданчику

Redaktsia

Кількість нових хворих на коронавірус за минулу добу зросла майже вдвічі

Перейти до панелі інструментів