08.12.2023
Новини

У Чорткові скасували підвищення тарифу на водопостачання

У Чорткові скасували підвищення ціни на водопостачання. Підняти вартість тарифу планували з 1 травня 2022 року, однак через введення воєнного стану на засіданні виконавчого комітету Чортківської міської ради, котре відбулось 6 травня, рішення скасували. Про це інформують у Чортківській міській раді.

Різницю між діючим тарифом на воду та економічно обгрунтованим тарифом надалі компенсовуватимуть за рахунок коштів платників податків Чортківської громади із місцевого бюджету.

Наразі у місті вартість одного кубометра (1000 л) водопостачання вартує 26,63 грн (з ПДВ), а кубометр водовідведення – 23,11 грн (з ПДВ).

Підняття вартості тарифів на воду було зумовлене здорожчанням майже вдвічі електроенергії для підприємства, збільшенням мінімальної зарплати, а також суттєвим здорожчанням обладнання. Переглядатимуть підняття тарифу не раніше завершення дії воєнного стану в Україні.

Нагадаємо, що у Кременці воєнний стан не зупинив місцеву владу від вимог перевізників та підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті до 10 грн.

Перейти до панелі інструментів