04.12.2023
Новини

Із загиблим Героєм Любомиром Яремейчуком прощатимуться у двох областях

Із убитим на війні Любомиром Яремейчуком прощатимуться одразу в двох областях. В останню путь Героя проведуть у Заліщиках та в Городенківській громаді (Івано-Франківщина), звідки військовий родом. В обох громадах 20 квітня оголосили Днем жалоби у зв’язку з трагічною смертю воїна.

“Відповідно до розпорядження міського голови 20 квітня 2022 року на території Заліщицької громади оголошено Днем жалоби у зв’язку з трагічною смертю Героя України Любомира Яремейчука, який загинув від ворожої кулі окупанта. Заліщицька міська рада просить забезпечити приспущення (вивішування із траурною стрічкою) Державного Прапора України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях.
Церемонія прощання із загиблим Любомиром Яремейчуком , Героєм України, відбудеться 20 квітня 2022 року орієнтовно о 9.00 год. у церкві Покрови Пресвятої Богородиці м.Заліщики”, – повідомляють у  Заліщицькій міській раді.

“Завтра, 20 квітня 2022р., орієнтовно о 10.30 – 11.00 год. біля каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» у місті Городенка, зустрінемо з почестями тіло загиблого нашого Героя, учасника АТО, солдата 53-ої ОМБР Любомира Яремейчука, 1976 р.н., який загинув у бою захищаючи Україну від російського агресора.

21 квітня 2022р. у четвер, проводжатимемо в останню дорогу нашого Захисника. Церемонія прощання з Героєм відбудеться о 11.00 год. у родинному селі Вербівці.

Оголошено день жалоби у Городенківській територіальні громаді”, – йдеться у повідомленні Городенківської міської ради.

 

Перейти до панелі інструментів