05.12.2021
Місто Новини Оперативно

У Тернополі буде нова каналізація

У Тернополі взялися завершувати реконструкцію колектора, будівництво якого розпочали понад 40 років тому. Під час робіт використовують сучасні матеріали. Зокрема, склопластикові труби відомого турецького виробника Superlit. Основна їхня перевага — стійкість до корозії, за міцністю вони можуть конкурувати з якісною сталлю й не потребують зварювання. Про це повідомляють у КП “Тернопільводоканал”. 

60 відсотків стічних вод абонентів “Тернопільводоканалу” з кількох каналізаційних станцій спершу потрапляють до камери “А” напірно-самопливного колектора побутової каналізації, що розташована на вулиці Довженка. Звідти транспортуються до каналізаційних очисних споруд, що на вулиці Об’їзній. Цей колектор побудували ще в 1969 році. Його стан наразі аварійний.

У 1980-му розпочалося будівництво нового колектора більшого діаметру, протяжністю 4 кілометри, але так і не було завершене. Власне, реконструкцію цього довгобуду у рамках проєкту “Розвиток міської інфраструктури-2” днями розпочали наші підрядники — СД ТОВ “Авітон Будпроект” і ТОВ “Ремонтно-будівельна компанія “Спецмонтажбуд”. На відведення стічних вод це ніяк не вплине, оскільки колектор і так не експлуатували.

Реалізація цього проєкту є абсолютно безпечною для довкілля, але заздалегідь просимо вибачення за тимчасові незручності у тернополян, домівки яких розташовані поблизу об’єкта реконструкції, – запевняють у “Тернопільводоканалі”.

Схожі пости

За останню добу на Тернопільщині виявили 292 інфікованих коронавірусом, помер літній чоловік

Протягом доби рятувальники Тернопільщини гасили три пожежі

Перший парламентський день. За що голосували новообрані депутати

Наталка Колтун
Перейти до панелі інструментів