29.11.2021
Новини Скандал Соціальні проблеми

Почався розлад аутистичного спектру: у Тернополі лікар відмовила у прийомі дитині-інваліду

Учора, 26 жовтня, у тернопільській міській поліклініці сталася прикра ситуація. Лікар-психіатр відмовила у прийомі дитини-інваліда групи А, у якої почався напад – розлад аутистичного спектру, стенофобія та гіперактивність.

При цьому мама з дитиною прийшли у години прийому – з 9:00 до 18:00. Мати хлопчика Olya Humen, яка описала проблему на своїй сторінці у Фейсбуці, розповіла, що о 13:00 вони з сином уже були під кабінетом психіатра. Чекали більше 30 хв, а о 13:36 психіатр вийшла і відмовила у прийомі.

“Хоча ще було доволі часу й діти-інваліди підгрупи А обслуговуються позачергово. Після нас була ще мати з маленькою дитиною, теж в шоці..,” – пише обурено пані Ольга.

У Максима почалася істерика, напад. Крім того, як зауважує мама хлопчика, він нещодавно перехворів ГРВІ, і години очікування в черзі тільки піддають його ризикам.

“І після заяв про огляд вдома всерівно змушені оббивати пороги поліклінік, стояти в чергах й отримувати необгрунтовані й, на мою думку, протиправні відмови”, – написала вона.

У Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні сьогодні прокоментували цей прикрий випадок….сказавши, що психіатри у поліклініці є працівниками іншого комунального лікувального закладу на правах оренди приміщень.

Таким чином вони просто відхрестилися від вирішення цієї ситуації.

Схожі пости

На Гаївському мості зменшили висотні обмежувачі до 2,5 метрів

Світлана Гривас

Хто з тернополян отримав президентські нагороди

Зловмисники, які погрожували підприємцю розправою, постануть перед судом

Перейти до панелі інструментів