29.11.2022
Новини Оперативно

На Тернопільщині з’ясували обставини вбивства 24-річної давності

Обставини жорстокого убивства 24-річної давності з’ясували у Тернополі. Наразі до суду скерували справу про вбивство підприємця та його дружини, скоєне у 1997 році поблизу Тернополя. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільщини.

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно тернополянина, обвинуваченого в умисному вбивстві двох осіб у 1997 році у с. Підгороднє Тернопільського району (ч. 2 п. 1 ст. 115 КК України).

За версією слідства, громадянин К., перебуваючи у родинних зв’язках із підприємцем, у вересні 1997 року дізнався, що його дядько поїхав у м. Київ з метою отримання валютного кредиту для відкриття молокозаводу. Уточнивши у водія час повернення родича зі столиці, обвинувачений узяв із собою пістолет та уночі 21 вересня 1997 року зайшов до будинку потерпілих з наміром убивства. Маючи навички у стрільбі, обвинувачений 12 разів вистрелив у господаря, його дружину й собаку, зібрав гільзи та покинув приміщення, не знайшовши там грошей. Потерпілі від отриманих ран померли на місці події.

Хоча минуло більше 24 років з часу жахливого вбивства, завдяки наполегливості слідчих поліції та прокурорів вдалося розкрити злочин та зібрати беззаперечні докази причетності обвинуваченого до його скоєння.

 

Схожі пости

Мешканців Тернопільщини просять бути обережними при купівлі хлібців

Талант з Тернопільщини навчив бота в Телеграмі перетворювати голосові повідомлення на текст

У Почаєві згорів будинок, загинуло 4 домашні тварини

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів