19.10.2021
Новини Соціальні проблеми

Гладкий не зміг відсудити у громади земельну ділянку на ринку

Земельну ділянку по вул. Живова, 9 у м. Тернополі вартістю понад 4 млн грн таки повернуть громаді. Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Суд апеляційної інстанції залишив в силі рішення господарського суду за позовом Тернопільської обласної прокуратури до Тернопільської міської ради та ПП «Нива&К» про повернення громаді земельної ділянки площею 0,1202 га, нормативна грошова оцінка якої становить понад 4 млн млн грн, що по вул. Живова,9.

Нагадаємо, у березні цього року суд задоволив позов прокуратури, за яким визнано незаконними і скасовано рішення про передачу приватному підприємству в оренду земельної ділянки комунальної власності площею 0,1202 га для обслуговування критих торгових рядів по вул. Живова,9 – Митрополита Шептицького в м.Тернополі, рішення про об’єднання її з іншою земельною ділянкою.

Також визнано недійсними договір оренди землі та додаткову угоду, скасовано державну реєстрацію за приватним підприємством речового права на землю (кадастровий номер 6110100000:12:017:0134) з одночасним припиненням права її оренди та реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

І хоча ПП «Нива&К» та Тернопільська міська рада подали апеляційні скарги на рішення суду, Західний апеляційний господарський суд залишив їх без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.

Схожі пости

Витрати за лікування собаки, яку переїхав таксист у Тернополі, компенсовуватиме таксофірма (відео)

Пасажири у вишиванках 20 травня їздитимуть у громадському транспорті Тернополя безкоштовно

15-річну тернополянку, яку шукали від вечора, знайшли (оновлено)

Перейти до панелі інструментів