25.09.2021
Новини

Бабине літо і заморозки – які сюрпризи готує погода на Тернопільщині

Наразі синоптики повідомляють дві новини – хорошу і не дуже. Бабине літо уже почалося. Проте, найближчої доби прогнозують заморозки на ґрунті. Це стосується всієї території України, окрім Закарпаття та Півдня. Про це повідомляє синоптик Наталія Діденко. 

“Завтра, 6-го вересня, в Україні повсюди переважатиме суха погода – антициклон. Температура повітря. Хотілося б вище, але осінь взялася за виконання своїх обов‘язків міцно. Вже минулої ночі градуси тулилися до нуля.

Найближчої ночі в більшості областей України очікується +1+6 градусів, переважно на ґрунті заморозки 0-3 градуси. Традиційно більш захищені від холоду регіони – Закарпаття та Південь України – уникнуть заморозків”, – йдеться у повідомленні.

Синоптик радить насолоджуватися теплими днями та використати їх з користю. адже ночі уже досить прохолодні.

“Проте вночі буде холоднувато, особливо це відчуватимуть ті, в кого нема індивідуального опалення, лише централізоване. Зустрічаємо сонячний антициклон, підставляємо носа теплим променям, тримаємо ближче до себе пухнастих котів, відбиваємося, як можемо, від заморозків, радіємо айстрам і чорнобривцям”, – пише Наталія Діденко.

Схожі пости

Сім літніх коктейлів, за які організм не подякує

Кременчанина, який намагався зарізати батьків, забрали до психлікарні

На передовій від кулі снайпера загинув батько двох дітей з Тернопільщини

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів