29.05.2023
Новини Соціальні проблеми

Тернополяни з дітьми вийшли на марш за тварин: що вимагали

“Нас дістало!”, – під таким гаслом сьогодні вийшли на Марш за тварин небайдужі тернополяни. 

Раніше ми уже повідомляли, що у Тернополі досі процвітає практика замуровування підвальних віконець. Там живуть безпритульні коти.
Головна зоозахисна подія України стартувала на Театральному майдані міста. Її учасники вимагали підписання парламентом зоозахисних законопроєктів – заборони контактних зоопарків, дельфінаріїв.
“Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Захист слабких – справа сильних!”, – кажуть зоозахисники з  UAnimals.
Всеукраїнський марш за тварин об’єднав сотні людей. Вони виступили за цирк без тварин, заборону притравочних станцій, контактних зоопарків на всеукраїнському рівні. Підписували звернення стосовно цих питань до місцевої влади.

Особливо вражаючими були дітки, котрі прийшли з плакатами і домашніми тваринами.

Схожі пости

Кількість тестувань зростає, а колективний імунітет не виробився: як Тернопільщина вступає в період ГРВІ та грипу

Ірина Небесна

П’яний водій врізався у будинок на проспекті Злуки у Тернополі

Сергій Надал підписав розпорядження про створення комісії для проведення службової перевірки щодо Ігоря Мединського

Назарій Наджога
Перейти до панелі інструментів