27.11.2022
Місто Молодь Новини

У тернопільській школі ціле літо працюватиме англомовний дитячий табір

Від початку літніх канікул у Тернополі при міських закладах освіти функціонують дитячі літні табори денного перебування. Про це повідомляє пресслужба міськради. 

Зокрема, такі табори діють на базі тернопільських гімназії № 30 та спеціальної загальноосвітньої школи, а на базі спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов впродовж літнього періоду працюватиме англомовний дитячий табір.

Як розповідає заступниця директора з навчально-виховної роботи ТСШ№5 Марія Хміляр, літній мовний табір – це вже добра традиція у школі. Табори такого спрямування функціонують ще з 2015 року. До організації залучено 18 вчителів та близько 150 учнів 3 – 7 класів. Тривалість табірного дня з 10:00 до 13:00 год. Для учнів ранок розпочинається з руханки, далі діти працюють у групах відповідно до визначеної тематики згідно із програмою. Проводяться усі заняття англійською мовою.

Детальну інформацію щодо відпочинку дітей у таборах денного перебування можна отримати у керівництва освітніх закладів міста.

Головне фото: ua.depositphotos.com. 

Схожі пости

Тернополяни та психолог про вплив соціальних мереж на їхнє життя

Юлія Вітюк

Не «Україною» єдиною: депутати міськради віддали гараж «швидкої» під «ресторан»

Тетяна Колеснік

У Тернополі нетверезий винуватець ДТП намагався підкупити правоохоронців

Перейти до панелі інструментів