04.12.2021
Корисне Місто Новини

Можуть перевіряти документи та оглядати автомобілі: СБУ попереджає про навчання у Тернополі

Упродовж 23-24 червня 2021 року у декількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру регіональна координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Тернопільській області проводитиме планові тактико-спеціальні навчання. Про це повідомляє пресслужба відомства. 

Дводенні контрдиверсійні тренування відбуватимуться на базі низки об’єктів можливих терористичних посягань в умовах наближених до реальних. Метою проведення таких заходів є відпрацювання алгоритму протидії диверсійно-терористичним загрозам, перевірка рівня захищеності потенційно уразливих об’єктів, а також відпрацювання практичних навиків з виявлення та знешкодження диверсантів.

Під час відпрацювання навчальних завдань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБУ в Тернопільській області просить місцевих жителів із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

У випадку виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб і транспортних засобів, закликаємо громадян невідкладно інформувати правоохоронців за номерами телефону довіри СБУ (0352) 52-90-00, (067) 352-31-00 або спецлінії Національної поліції 102.

Головне фото: Цензор. Нет. 

Схожі пости

Кого обирають користувачі соцмережі на мажоритарці у Тернополі

За добу на коронавірус в Тернопільській області захворіли 218 людей, четверо померли

У воді кисню нуль. Чому загинула риба у водоймі в парку “Топільче”?

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів