31.05.2023
Новини

На Тернопільщині є 13 вакансій для медиків: яку зарплату їм пропонують

З початку 2021 року через Тернопільську обласну службу зайнятості роботодавці, які працюють у сфері медицини, шукали працівників на 232 вакансії. Найвищою була зарплата у лікаря-терапевта та анестезіолога – до 15 тисяч грн. Про це повідомляє Тернопільський обласний центр зайнятості. 

На 17 червня 2021 року у медзакладах актуальними є 13 вакансій. Потрібні лікарі: акушер-гінеколог, анестезіолог, дерматовенеролог, лікар-лаборант, невропатолог, терапевт, хірург-проктолог, загальної практики – сімейний лікар, а також медсестри (медбрати). Інформацію про ці місця праці можна отримати у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, Кременецькій та Підволочиській райфіліях обласного центру зайнятості (ОЦЗ), а також у відділі організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського  (тел. 22-02-01).

Загалом, у кожному зі згаданих працівників роботодавці хочуть бачити не лише професіонала своєї справи, а й ввічливу, акуратну, уважну людину, яка добросовісно відноситься до роботи та вміє спілкуватися з клієнтами. Зарплата – орієнтовно 9000 грн на місяць.

Читайте також: “Обіцяють 200-300 тисяч”: медики Тернопільщини можуть масово виїхати до Польщі завдяки змінам у законодавстві.

Якщо у Вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості професію молодшої медичної сестри з догляду за хворими можна здобути в Заліщицькому вищому професійному училищі, Івано-Франківському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 3 місяці. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво державного взірця. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Також, деякі категорії громадян можуть отримати безкоштовний ваучер для підготовки, підвищення кваліфікації за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Медсестринство».

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості.

Нагадаємо,  у третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Вітання медикам краю і дяка за вашу роботу у цей непростий час пандемії. 

Головне фото: ua.depositphotos.com.

Схожі пости

Тернопільщина ризикує опинитися у “червоній” зоні

Redaktsia

“Завдяки” виборам школярі можуть отримати додаткові канікули

У Тернополі дитина застрягла у зачиненому авто

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів