31.05.2023
Місто Новини

У Тернополі знищують небезпечну рослину, яка обпікає шкіру

Розпочався сезон цвітіння небезпечної для здоров’я людей рослини – борщівника Сосновського, який спричиняє сильні опіки. Для знищення цієї отруйної рослини управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, як і в попередні роки, уклало договір зі спеціалізованим підприємством. Про це повідомляє пресслужба міськради. 

Як пояснив начальник управління Олег Соколовський, ця рослина є небезпечною саме під час цвітіння, адже випари борщівника сильно обпікають шкіру.

Вважається, що знищити рослину повністю неможливо, адже вона постійно насіюється із суцвіть квітів, причому насіння дозріває навіть після зрізання рослини.

Управління ЖКГ видано також наказ, яким зобов’язано балансоутримувачів запланувати заходи з попередженням розповсюдження популяції рослини виду борщівник Сосновського на території громади.

При виявленні борщівника на території Тернопільської міської територіальної громади прохання телефонувати на Цілодобову гарячу лінію: 15-80 (зі стаціонарних телефонів) 0 800 303522 або +380674472919, чи повідомляти в управління житлово-комунального господарства.

Фото: ua.depositphotos.com.

Схожі пости

За минулу ніч у Тернополі затримали трьох п’яних водіїв

На Тернопільщині оголосили жовтий рівень небезпеки через ожеледицю

“Не всім ця книга сподобається”: письменник-військовий з Кременця розповів про майбутній роман про війну

Перейти до панелі інструментів